Aufgrund eines technischen Fehlers werden die URLs in den elektronischen Formularen nicht korrekt angezeigt. Wir arbeiten an einer Lösung. Vorerst empfehlen wir Ihnen, das Komma oder andere Sonderzeichen, die fälschlicherweise am Ende der URL erscheinen, zu löschen. Bitte entschuldigen Sie die Unannehmlichkeiten.
Dienstleistungen - 73699-2023
Submission deadline has been amended by:  147230-2023
Česko-Praha: Provádění zákonných auditů
2023/S 025-073699
Oznámení o zahájení zadávacího řízení
Služby
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Auditní služby 2023 - 2026
II.1.2)Hlavní kód CPV
79212300 Provádění zákonných auditů
II.1.4)Stručný popis:
Předmětem plnění veřejné zakázky je provedení auditních služeb pro zadavatele za kalendářní roky 2023 až 2026.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota
II.1.6)Informace o částech
Zakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.4)Popis zakázky:
Provedení předauditu a prezentace výsledků předauditu vedení a orgánům Banky vč. Výboru pro audit Banky.
Ověření nekonsolidované účetní závěrky podle CAS (Českých účetních standardů).
Ověření výroční zprávy včetně ověření údajů o obezřetném podnikání Banky.
Vypracování zprávy MiFID (zprávy o přiměřenosti opatření přijatých za účelem ochrany majetku zákazníka).
Ověření zprávy o vztazích.
Vypracování Dopisu pro vedení zadavatele.
Ověření údajů o závazcích v souladu se standardem ISAE 3000, ověření údajů pro výpočet příspěvku do Fondu pro řešení krize.
Odborné konzultace v oblasti účetnictví, výkaznictví a regulatoriky v max. rozsahu 50 hodin ročně.
Potvrzení o účtování pohledávek podle par. 105 zákona č. 182/2006 Sb., o úpadku a způsobech jeho řešení (insolvenční zákon), v platném znění, v max. počtu 100 potvrzení za rok.
Dodatečná zpráva pro Výbor pro audit.