Iepriekšējs informatīvs paziņojums
Šis ir tikai iepriekšējs informatīvs paziņojums
Juridiskais pamats:
Direktīva 2014/24/ES
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
SIA “Rīgas Nacionālais zooloģiskais dārzs” Ilgtermiņa attīstības plāna “Masterplan 2035” I posma “Himalaji” būvprojekta izstrāde un autoruzraudzība
II.1.2)Galvenās CPV kods71220000 Arhitektūras projektēšanas pakalpojumi
II.1.4)Īss apraksts:
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtībaVērtība bez PVN: 380 000.00 EUR
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: nē
II.2)Apraksts
II.2.2)Papildu CPV kods(-i)71220000 Arhitektūras projektēšanas pakalpojumi
II.2.4)Iepirkuma apraksts: