Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Sukcesywna dostawa pieczywa dla potrzeb Zespołu Szkolno Przedszkolnego w Wysokiej
Numer referencyjny: ZP/9/2022
II.1.2)Główny kod CPV15800000 Różne produkty spożywcze
II.1.4)Krótki opis:
Sukcesywna dostawa pieczywa dla potrzeb Zespołu Szkolno Przedszkolnego w Wysokiej. Dostawy będą dokonywane partiami w związku z bieżącymi potrzebami Zamawiającego.
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.4)Opis zamówienia:
Sukcesywna dostawy będą dokonywane partiami w związku z bieżącymi potrzebami Zamawiającego. Ilości oraz szeczegółowy opis zawiera Arkusz kalkulacyjny stanowiący załącznik do dokumentacji postępowania.