II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Acord cadru de furnizare bunuri materiale necesare echipajelor de politie militară
Referenznummer der Bekanntmachung: 10768686-2020-4
II.1.2)CPV-Code Hauptteil35000000 Ausrüstung für Sicherheitszwecke, Brandbekämpfung, Polizei und Verteidigung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Încheirea unui acord cadru de furnizare de bunuri materiale pentru echipajele de poliție militară pentru personalul din cadrul Sectiei Politie Militara.
Incheierea unui acord cadru cu valabilitate 24 luni de la data semnarii, urmat de contracte subsecvente ce vor avea ca obiect furnizarea de bunuri materiale pentru echipajele de poliție militară.
Cantitatile minime si maxime ale reperelor din componenta loturilor ce fac obiectul acordului cadru, se regasesc in Caietul de sarcini la capitolul I-Obiectul achizitiei publice de produse.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 7
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)35000000 Ausrüstung für Sicherheitszwecke, Brandbekämpfung, Polizei und Verteidigung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Furnizarea reperelor asociate lotului nr. 7 necesare pe o perioada de 24 de luni respectiv port catuse - max. 1400 buc, port spray- max. 1400 buc, port baston- max. 1400 buc, port lanterna- max. 1400 buc, port accesorii- max. 1400 buc, port statie radio- max. 1400 buc, port chei- max. 1400 buc, catușe- max. 1400 buc, spray- max. 1400 buc, baston politie extensibil- max. 1400 buc, lanternă- max. 1400 buc, pentru personalul din cadrul Politiei Militare in conformitate cu cerintele din cadrul caietului de sarcini.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 6
Furnizarea reperelor asociate lotului nr. 6 necesare pe o perioada de 24 de luni respectiv Banderolă PM-max. 1400 buc, pentru personalul din cadrul Politiei Militare in conformitate cu cerintele din cadrul caietului de sarcini.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 1
Furnizarea reperelor asociate lotului nr. 1 necesare pe o perioada de 24 de luni respectiv Ham reflectorizant-max. 1400 buc, bluzon impermeabil reflectorizant-max. 1400 buc, scurta impermeabilă reflectorizantă cu mesadă-max. 1400 buc, pentru personalul din cadrul Politiei Militare in conformitate cu cerintele din cadrul caietului de sarcini.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Centura din piele albă cu bandă reflectorizantă
Los-Nr.: 2
Furnizarea reperelor asociate lotului nr. 2 necesare pe o perioada de 24 de luni respectiv Centura din piele alba cu banda reflectorizanta-max. 1400 buc, pentru personalul din cadrul Politiei Militare in conformitate cu cerintele din cadrul caietului de sarcini.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 4
Furnizarea reperelor asociate lotului nr. 4 necesare pe o perioada de 24 de luni respectiv Baston reflectorizant -max. 1400 buc, pentru personalul din cadrul Politiei Militare in conformitate cu cerintele din cadrul caietului de sarcini.
Fluier metalic prevazut cu șnur
Los-Nr.: 3
Furnizarea reperelor asociate lotului nr. 3 necesare pe o perioada de 24 de luni respectiv Fluier metalic prevazut cu șnur-max. 1400 buc, pentru personalul din cadrul Politiei Militare in conformitate cu cerintele din cadrul caietului de sarcini.
Mănuși albe tip muschetar
Los-Nr.: 5
Furnizarea reperelor asociate lotului nr. 5 necesare pe o perioada de 24 de luni respectiv Mănuși albe tip muschetar-max. 1400 buc, pentru personalul din cadrul Politiei Militare in conformitate cu cerintele din cadrul caietului de sarcini.