Meddelande om tilldelning av kontrakt
Resultat av upphandlingsförfarandet
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1)Upphandlingens omfattning
II.1.1)Benämning på upphandlingen:Referensnummer: KS-EKO.2022.500
II.1.2)Huvudsaklig CPV-kod15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
II.1.4)Kort beskrivning:
Avtal för köp av skafferivaror via e-handel.
II.1.6)Information om delarKontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2)Beskrivning
II.2.2)Ytterligare CPV-kod(er)15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
II.2.4)Beskrivning av upphandlingen: