Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Raamovereenkomst voor levering van gravitaire leidingen
Referenznummer der Bekanntmachung: AZ Turnhout-2022/011_AZT-F03_0
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33194000 Geräte und Instrumente für Transfusion und Infusion
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Door het wegvallen van een aantal producten uit het assortiment van onze huidige leverancier, is AZ Turnhout dringend op zoek naar alternatieven mbt gravitaire leidingen.
AZ Turnhout wil een raamovereenkomst afsluiten voor aankoop van gravitaire leidingen met een looptijd van 4 jaar.
Onderstaande artikelen worden meegenomen binnen het dossier:
Technische specificaties worden pas meegedeeld na indiening van de kandidaturen.
NON DEDICATED STANDAARD INFUUSLEIDING ONDER GRAVITAIRE DRUK en TOEBEHOREN
GESCHAT JAARVERBRUIK 150.000 STUKS
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: