Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
UK 1. LF - Konfokální mikroskop s příslušenstvím
II.1.2)CPV-Code Hauptteil38515200 Fluoreszenzmikroskope
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Dodávka 1 konfokálního mikroskopu pro snímání živých buněčných kultur a fixovaných preparátů pro Kliniku pediatrie a dědičných poruch metabolismu 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy a Všeobecné fakultní nemocnice v Praze. Součástí sestavy mikroskopu bude kompletní vybavení pro jeho instalaci, softwarové vybavení a počítačová technika pro obsluhu a analýzu získaných dat.