Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Lieferungen - 73821-2023
Submission deadline has been amended by:  133319-2023
Polen-Iława: Elektrizität
2023/S 025-073821
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa energii elektrycznej dla potrzeb Gminy Miejskiej Iława i jednostek organizacyjnych Gminy Miejskiej Iława w okresie 01.01.2023r. - 31.12.2025r.
Referenznummer der Bekanntmachung: ZP.271.5.2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
09310000 Elektrizität
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne dla potrzeb Gminy Miejskiej Iława i jednostek organizacyjnych Gminy Miejskiej Iława:
1. Iławskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji,
2. Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej,
3. Żłobek Miejski w Iławie,
4. Przedszkole Miejskie Nr 2 Integracyjne,
5. Przedszkole Miejskie Nr 3,
6. Przedszkole Miejskie nr 4,
7. Przedszkole Miejskie Nr 5,
8. Przedszkole Miejskie Nr 6 w Iławie,
9. Szkoła Podstawowa nr 1 w Iławie,
10. Szkoła Podstawowa nr nr 2 w Iławie,
11. Szkoła Podstawowa Nr 3 w Iławie,
12. Szkoła Podstawowa Nr 4 w Iławie,
13. Szkoła Podstawowa nr 5 w Iławie
14. Miejska Biblioteka Publiczna w Iławie
15. Iławskie Centrum Kultury, ul. Niepodległości
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Część I zamówienia – Dostawa energii elektrycznej dla potrzeb Gminy Miejskiej Iława i jednostek organizacyjnych Gminy Miejskiej Iława w okresie 01.05.2023 r. – 31.12.2023 r. – szczegółowy opis przedmi
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne (t.j. Dz. U. z 2021 r. poz. 716 z późn. zm.) dla potrzeb Gminy Miejskiej Iława i jednostek organizacyjnych Gminy Miejskiej Iława:
Całkowite szacunkowe zużycie energii elektrycznej [MWh] w okresie 01.05.2023 r. – 31.12.2023 r. wynosi 2 726,553 MWh.
2. Opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1a do SWZ.
Dostawa energii elektrycznej dla potrzeb Gminy Miejskiej Iława i jednostek organizacyjnych Gminy Miejskiej Iława w okresie 01.01.2024 r. – 31.12.2025 r.
Los-Nr.: 2
Całkowite szacunkowe zużycie energii elektrycznej [MWh] w okresie 01.01.2024 r. – 31.12.2025 r. wynosi 8 617,968 MWh.
2. Opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1b do SWZ.