II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Wykonanie prac leśnych w WPN w 2023 r.
II.1.2)CPV-Code Hauptteil77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie na terenie Wigierskiego Parku Narodowego w 2023 roku usług w zakresie: pozyskania i zrywki drewna, hodowli lasu, ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, ochrony zwierząt, ochrony ekosystemów lądowych, udostępniania ekosystemów lądowych Parku i rozdrabniania gałęzi.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie na terenie leśnictwa Lipniak w 2023 roku usług w zakresie: pozyskania i zrywki drewna, hodowli lasu, ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, ochrony zwierząt, ochrony ekosystemów lądowych, udostępniania ekosystemów lądowych Parku. Szczegółowy opis i zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia został zawarty w załącznikach nr 1A,1A_zal,1B,1C,1D,1E,1F,1G,1H, 1H_zal,1J do SWZ.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 2
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie na terenie leśnictwa Krzywe w 2023 roku usług w zakresie: pozyskania i zrywki drewna, hodowli lasu, ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, ochrony zwierząt, ochrony ekosystemów lądowych, udostępniania ekosystemów lądowych Parku. Szczegółowy opis i zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia został zawarty w załącznikach nr 1A,1A_zal,1B,1C,1D,1E,1F,1G,1H, 1H_zal,1J do SWZ.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 3
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie na terenie leśnictwa Leszczewek w 2023 roku usług w zakresie: pozyskania i zrywki drewna, hodowli lasu, ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, ochrony zwierząt, ochrony ekosystemów lądowych, udostępniania ekosystemów lądowych Parku. Szczegółowy opis i zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia został zawarty w załącznikach nr 1A,1A_zal,1B,1C,1D,1E,1F,1G,1H, 1H_zal,1J do SWZ.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 4
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie na terenie leśnictwa Gawarzec w 2023 roku usług w zakresie: pozyskania i zrywki drewna, hodowli lasu, ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, ochrony zwierząt, ochrony ekosystemów lądowych, udostępniania ekosystemów lądowych Parku. Szczegółowy opis i zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia został zawarty w załącznikach nr 1A,1A_zal,1B,1C,1D,1E,1F,1G,1H, 1H_zal,1J do SWZ.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 5
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie na terenie leśnictwa Słupie w 2023 roku usług w zakresie: pozyskania i zrywki drewna, hodowli lasu, ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, ochrony zwierząt, ochrony ekosystemów lądowych, udostępniania ekosystemów lądowych Parku. Szczegółowy opis i zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia został zawarty w załącznikach nr 1A,1A_zal,1B,1C,1D,1E,1F,1G,1H, 1H_zal,1J do SWZ.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 6
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie na terenie leśnictwa Powały w 2023 roku usług w zakresie: pozyskania i zrywki drewna, hodowli lasu, ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, ochrony zwierząt, ochrony ekosystemów lądowych, udostępniania ekosystemów lądowych Parku. Szczegółowy opis i zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia został zawarty w załącznikach nr 1A,1A_zal,1B,1C,1D,1E,1F,1G,1H, 1H_zal,1J do SWZ.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 7
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie na terenie leśnictwa Krusznik w 2023 roku usług w zakresie: pozyskania i zrywki drewna, hodowli lasu, ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, ochrony zwierząt, ochrony ekosystemów lądowych, udostępniania ekosystemów lądowych Parku. Szczegółowy opis i zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia został zawarty w załącznikach nr 1A,1A_zal,1B,1C,1D,1E,1F,1G,1H, 1H_zal,1J do SWZ.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 8
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie na terenie leśnictwa Mikołajewo w 2023 roku usług w zakresie: pozyskania i zrywki drewna, hodowli lasu, ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, ochrony zwierząt, ochrony ekosystemów lądowych, udostępniania ekosystemów lądowych Parku. Szczegółowy opis i zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia został zawarty w załącznikach nr 1A,1A_zal,1B,1C,1D,1E,1F,1G,1H, 1H_zal,1J do SWZ.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 9
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie na terenie leśnictwa Lipowe w 2023 roku usług w zakresie: pozyskania i zrywki drewna, hodowli lasu, ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, ochrony zwierząt, ochrony ekosystemów lądowych, udostępniania ekosystemów lądowych Parku. Szczegółowy opis i zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia został zawarty w załącznikach nr 1A,1A_zal,1B,1C,1D,1E,1F,1G,1H, 1H_zal,1J do SWZ.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 10
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie na terenie leśnictwa Wysoki Most w 2023 roku usług w zakresie: pozyskania i zrywki drewna, hodowli lasu, ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, ochrony zwierząt, ochrony ekosystemów lądowych, udostępniania ekosystemów lądowych Parku. Szczegółowy opis i zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia został zawarty w załącznikach nr 1A,1A_zal,1B,1C,1D,1E,1F,1G,1H, 1H_zal,1J do SWZ.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 11
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie na terenie Wigierskiego Parku Narodowego w 2023 roku usług w zakresie rozdrabniania gałęzi i leśnych odpadów. Szczegółowy opis i zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia został zawarty w załącznikach nr 1I do SWZ.