Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dienstleistungen - 73846-2023
Ungarn-Budapest: Dienstleistungen in Verbindung mit Software
2023/S 025-073846
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Dienstleistungen
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
ÉMK feladatellátásához szükséges informatikai fejl
Referenznummer der Bekanntmachung: EKR000779522022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
II.1.4)Kurze Beschreibung:
„Az Élelmiszermentő Központ Nonprofit Kft. alaprendeltetéséből adódó feladatainak ellátásához szükséges egyedi szoftverrendszer fejlesztése, az informatikai kiszolgáló rendszer tervezése, telepítése"
Az élelmiszerláncról és a hatósági felügyeletről szóló 2008. évi XLVI. törvény, továbbá az élelmiszermentésről szóló 72/2022. (III. 2.) Korm. rendelet szerint az ajánlatkérő közhatalmi feladataként köteles a működéséhez és tevékenységének ellátásához szükséges informatikai rendszer kialakítására. Az informatikai rendszernek biztosítania kell, hogy az ajánlatkérő a 2008. évi XLVI. törvény 38/H § - 38/I §-aiban meghatározott feladatait jogszabályszerűen legyen képes ellátni. Jelen eljárás célja egy ilyen informatikai rendszer létrehozása.
(Részletes funkció leírás a közbeszerzési dokumentumban található)
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
72263000 Software-Implementierung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
mérföldkő műszaki tartalom határidő (kezdőnap a szerződés hatályba lépése: D)
A. rendszerterv, szoftverspecifikáció elkészítése, átadása D + 15 nap
B. rendszerterv, szoftverspecifikáció, fejlesztési hardverkönyezet indítása, beüzemelése; ezek megrendelő általi elfogadása D + 20 nap
C. informatikai biztonsági infrastruktúra beüzemelése D + 45 nap
D. készre jelentés, próbaüzem megkezdése, teljes informatikai infrastruktúra beüzemelése D + 75 nap
E. készre jelentés, projektzárás D + 95 nap
A nyertes ajánlattevő köteles olyan rendszert kialakítani, amely rendszerhez való illeszkedés kiépítése a Megrendelő által meghatározott felek részére nemzetközi szabványos interfész útján biztosítható. A feladatok részét nem képezi ezen 3. személyek rendszerhez történő csatlakozásának kialakítása; saját rendszereik interfészhez történő csatlakozási lehetőségét 3. személyek nem ezen megállapodás útján biztosítják.
A nyertes ajánlattevő feladata, hogy a rendszert oly módon fejlessze ki, hogy annak rendeltetésszerű működtetése bármely üzemeltető által a próbaüzemet követően zavartalanul biztosítható legyen. Az egyes fizetési ütemezéshez tartozó műszaki tartalom önállóan is értelmezhető, a teljes műszaki tartalom egymásra épülő egységei alapján, folytatólagosan továbbfejleszthető egységenként kerüljön átadásra.
A nyertes ajánlattevő feladata, hogy olyan rendszert fejlesszen ki, amely képes az ország területét a Megrendelő által későbbiekben megadott régiókra osztani, amely régiókból történő lehívás esetén alkalmas a logisztikai feladatok informatikai támogatására. A rendszerből a felhasználóknak területi, termék szerinti, illetőleg mennyiségi lekérdezési lehetőséget kell biztosítani.
A fenti rendszerkövetelmények biztosítása az érvényes ajánlattétel feltétele.
(Részletes funkció leírás a korábban kiadott közbeszerzési műszaki dokumentumban található)