Bekanntmachung einer Änderung
Änderung eines Vertrags/einer Konzession während der Laufzeit
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Проектиране и строителство на автомагистрала "Струма" Лот 3.1
II.1.2)CPV-Code Hauptteil45233110 Bauarbeiten für Autobahnen
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)45233110 Bauarbeiten für Autobahnen
71311220 Dienstleistungen im Straßenbau
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung zum Zeitpunkt des Abschlusses des Vertrags:
ДПредмет на настоящата поръчка е проектирането и строителството на
пътната част на Лот 3.1 с дължина от 12,6 км от км 359+000 до км
366+000 и от км 370+400 до км 376+000. Поръчката ще бъде изпълнена в съответствие с договорните условия на FIDIC Жълта книга. В изпълнение на дейностите е необходимо да се изготвят технически проекти, работничертежи и детайли, да се изгради изцяло и пусне в експлоатация посоченият участък