2. opracowanie niezbędnej dokumentacji technicznej, umożliwiającej realizację robót odcinka drogi krajowej;
5. opracowanie dokumentacji powykonawczej;
2. budowę i przebudowę istniejących dróg w zakresie kolizji z drogą krajową;
5. budowę obiektów inżynierskich;