Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Lieferungen - 73882-2023
Polen-Sosnowiec: Material zur Ausbesserung von Straßen
2023/S 025-073882
Berichtigung
Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Lieferauftrag
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Sukcesywny zakup (odbiór własny u Wytwórcy) mieszanki mineralno-asfaltowej na gorąco: betonu asfaltowego AC dla obciążenia ruchem KR1-2 oraz KR3-4
Referenznummer der Bekanntmachung: WZP.C.271.1.15.2023.JD
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
44113700 Material zur Ausbesserung von Straßen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny zakup mieszanki mineralno-asfaltowej na gorąco: betonu asfaltowego AC dla obciążenia ruchem KR1-2 oraz KR3-4 na potrzeby Miejskiego Zakładu Usług Komunalnych w Sosnowcu.