Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Wykonywanie usługi zapewnienia czystości i porządku w budynkach, a także na terenach, obiektach i urządzeniach będących pod zarządem i w administracji Zamawiającego w okresie 2023/2024
Referenznummer der Bekanntmachung: TZ.250.1.2023.DPF
II.1.2)CPV-Code Hauptteil90910000 Reinigungsdienste
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usługi zapewnienia czystości i porządku w budynkach stanowiących własność Gminy Miasta Gdańsk, a także na innych terenach, obiektach i urządzeniach będących pod zarządem Zamawiającego obejmującej: -powierzchnię wewnętrzną do sprzątania – 55 040,00 m2 . -powierzchnię zewnętrzną do sprzątania – 1 257 378,00 m2.