Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
38/22 Διαγωνισμός Ανοικτής Διαδικασίας για Προμήθεια Μηχανογραφικού Εξοπλισμού, Εκτιμώμενης Αξίας 530.000,00 ευρώ (άνευ ΦΠΑ και κρατήσεων)
Referenznummer der Bekanntmachung: 604.2/380122/6698/Σ.2606
II.1.2)CPV-Code Hauptteil48800000 Informationssysteme und Server
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Διακήρυξη Ανοιχτού Μειοδοτικού Διαγωνισμού μέσω Σύναψης Συμφωνίας–Πλαίσιο Χρονικού Ορίζοντα Ενός (1) Έτους για την Προμήθεια Μηχανογραφικού Εξοπλισμού, Εκτιμώμενης Αξίας 530.000,00€ (Άνευ ΦΠΑ, Συμπεριλαμβανομένων Κρατήσεων Υπέρ Τρίτων)