Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dienstleistungen - 73910-2023
Polen-Pobiedziska: Dienstleistungen im Gartenbau
2023/S 025-073910
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Dienstleistungen
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Kompleksowe usługi w zakresie gminnej zieleni
Referenznummer der Bekanntmachung: ZP.271.7.2022.NB
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Krótki opis:
Przedmiot zamówienia został podzielony na 2 zadania:
Zadanie I – Utrzymanie gminnej zieleni i zadrzewień
Zadanie II – Wykonanie wycinki drzew w ramach robót przygotowawczych dla zadania 1 „Zagospodarowanie terenów wokół Jeziora Małego w Pobiedziskach” podzadania 1.1 Tworzenie ekologicznych alternatyw dla poruszania się pojazdami silnikowymi poprzez budowę ciągu pieszo – rowerowego i ścieżku edukacyjnej (dydaktycznej) dla projektu pn. „Zielono – niebieskie Pobiedziska” objętego dofinansowaniem ze środków Mechanizmu Finansowego EOG 2014 – 2021 w ramach programu „Środowisko, Energia i Zmiany Klimatu”
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
90910000 Reinigungsdienste
98000000 Sonstige gemeinschaftliche, soziale und persönliche Dienste
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Zadanie II – Wykonanie wycinki drzew w ramach robót przygotowawczych dla zadania 1 „Zagospodarowanie terenów wokół Jeziora Małego w Pobiedziskach”
Los-Nr.: 2
77211400 Fällen von Bäumen
Zadanie 2 – Wykonanie wycinki drzew w ramach robót przygotowawczych dla zadania 1 „Zagospodarowanie terenów wokół Jeziora Małego w Pobiedziskach” podzadania 1.1 Tworzenie ekologicznych alternatyw dla poruszania się pojazdami silnikowymi poprzez budowę ciągu pieszo – rowerowego i ścieżku edukacyjnej (dydaktycznej).
Przedmiot umowy będzie realizowany w ramach projektu „Zielono-niebieskie Pobiedziska”, umowa o dofinansowanie nr MFEOG.07.03.01-15-0036/21-00, dofinansowanego ze środków Mechanizmu Finansowego EOG 2014-2021 w ramach programu „Środowisko, Energia i Zmiany klimatu”, obszar programowy Klimat.
Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności:
karczowanie zagajnika
karczowanie drzew
wywożenie dłużyc, gałęzi i karpiny
przesadzenie drzew
Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik do wzoru umowy.
Termin realizacji: 8 miesięcy od daty podpisania umowy.