Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Usługa sprzątania internatów i kwater internatowych w Oddziale Terenowym Lubelskim
Referenznummer der Bekanntmachung: BZP.DZN.131.2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil90910000 Reinigungsdienste
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1. Przedmiotem zamówienia jest usługa sprzątania internatów i kwater internatowych w Oddziale Terenowym Lubelskim.
2. Zamówienie podzielone zostało na 2 zadania:
ZADANIE 1 DĘBŁIN, SŁOMCZYN, BIAŁA PODLASKA, PUŁAWY, SIEDLCE, RADOM, LUBLIN, ZAMOŚĆ
ZADANIE 2 HRUBIESZÓW, CHEŁM, DĘBICA, NISKO, MIELEC, JAROSŁAW, JASŁO, NOWA DĘBA, PRZEMYŚL, RZESZÓW, SANOK
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ w zakresie danego zadania.
4. Informacje dodatkowe do oszacowania ceny oferty określa załącznik nr 2A do SWZ w zakresie danego zadania.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Los-Nr.: 2
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)90910000 Reinigungsdienste
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
3. Informacje dodatkowe do oszacowania ceny oferty określa załącznik nr 2A do SWZ.