II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Acord-cadru de achizitie publica produse lactate: Brânză proaspătă de vacă; Brânză telemea maturată de vacă; Branza Feta; Brânză topita 3 sortimente; Cașcaval Dalia; Cașcaval Rucăr; Cașcaval afumat; Iaurt; Lapte de vacă UHT; Smântână fermentata; Smantana dulce pentru gatit; Unt proaspăt 20 gr; Unt proaspăt 200-250 gr
Referenznummer der Bekanntmachung: 8/2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil15530000 Butter
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 763 543.90 RON
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)15542000 Frischkäse
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 7
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)15544000 Hartkäse
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Brânză topita 3 sortimente
Los-Nr.: 4
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)15542200 Weichkäse
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 13
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)15530000 Butter
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 3
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)15542300 Feta
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 8
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)15551300 Joghurt
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 5
Smântână dulce pentru gătit
Los-Nr.: 11
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)15512000 Rahm
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 9
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)15511210 UHT-Milch
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 12
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 6
Brânză telemea maturată de vacă
Los-Nr.: 2
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 10