Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
OpenTexti elektroonilise dokumendihaldussüsteemi Content Serveri litsentside ostmine ja hooldus ning arendus- ja hooldusteenuse tellimine
Referenznummer der Bekanntmachung: 258681
II.1.2)CPV-Code Hauptteil72262000 Software-Entwicklung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Arendus- ja hooldustööde teostamine Rahandusministeeriumi valitsemisala dokumendihaldussüsteemis OpenText Content Server ning soetada OpentText tarkvaralitsentse koos tarkvaralitsentside hooldusteenusega.
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 1 000 000.00 EUR
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)72262000 Software-Entwicklung
72267000 Software-Wartung und -Reparatur
48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: