Bekanntmachung vergebener Aufträge – Sektoren
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/25/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Landelijk - Learning Service Provider
Referenznummer der Bekanntmachung: TN368058
II.1.2)CPV-Code Hauptteil80500000 Ausbildung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
ProRail heeft behoefte aan het contracteren van een Learning Service Provider die wordt ingezet als intermediair om een breed en kwalitatief hoogwaardig scala aan externe opleidingen en coaches aan te kunnen bieden aan ProRailmedewerkers. Daarnaast faciliteert de LSP het hele proces van zoeken tot en met facturering, inclusief, voor zover van toepassing, de accordering door de leidinggevende, het opstellen van een opleidingsovereenkomst, de inzet van Persoonlijk Ontwikkel Budget conform CAO en de daaraan gekoppelde verplichte fiscale toetsing.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)80570000 Ausbildung in der Persönlichkeitsentwicklung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
De geraamde maximale waarde van de raamovereenkomst, inclusief verlengingsmogelijkheden bedraagt €22.370.000,-