Diese Bekanntmachung dient nur der Vorinformation
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Zakup urządzeń medycznych w ramach Projektu pn „Rozbudowa i modernizacja budynku Oddziału Obserwacyjno-Zakaźnego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Płocku z wyposażeniem”
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
II.1.4)Kurze Beschreibung:
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: II.2.14)Zusätzliche Angaben II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 2
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Automatyczny infuzor ciśnieniowy - 2 szt.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 3
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 4
Lampa bezcieniowa mobilna - 3 szt.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 5
Myjnia dezynfektor (do basenów) - 1 szt.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 6
Pompy do żywienia dojelitowego - 2 szt.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 7
Pompa infuzyjna objętościowa - 5 szt.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 8
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 9
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 10
Illuminator naczyniowy /skaner żył - 1 szt.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 11
Ssak elektryczny transportowy - 3 szt.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 12
Ssak elektryczny na podstawie jezdnej - 2 szt.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 13
Myjnia dezynfektor - 5 szt.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 14
Urządzenie do ogrzewania pacjenta - 3 szt.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 15
Wideolaryngoskop - 2 szt.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 16
Zestaw do trudnych intubacji - 1 szt.