Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Scheren van hagen op openbaar domein in Gent en afvoeren van het organisch materiaal (2 percelen)
Referenznummer der Bekanntmachung: STAD GENT-GRD 02/2023-F02_0
II.1.2)CPV-Code Hauptteil77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
II.1.4)Kurze Beschreibung:
De uit te voeren diensten betreffen: Het scheren van hagen op openbaar domein in Gent en het afvoeren van het organisch materiaal.
De uitvoeringstermijn bedraagt één jaar en kan drie keer met één jaar verlengd worden. Deze opdracht omvat 2 percelen.
1. Scheren van hagen op openbaar domein in Gent volgens de indicatieve lijst in bijlage (bestaande uit 2 scheerrondes):
De uitvoeringstermijn van het volledige eerste scheerronde bedraagt 60 kalenderdagen. De aanvang van de opdracht is vastgesteld in de week van 15 mei. De uitvoeringstermijn van het volledige tweede scheerronde bedraagt 50 kalenderdagen. De aanvang van de opdracht is vastgesteld in de week van 15 augustus.
2. Scheren van de hagen en zuilen van de groene kerk in het Coyendanspark (bestaande uit 1 scheerronde):
De uitvoeringstermijn bedraagt 5 kalenderdagen. De aanvang van de opdracht is vastgesteld in de week van 1 juli.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Scheren van hagen op openbaar domein in Gent volgens de indicatieve lijst in bijlage (bestaande uit 2 scheerrondes)
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
De uit te voeren diensten betreffen: Het scheren van hagen op openbaar domein in Gent en het afvoeren van het organisch
materiaal.
Scheren van hagen op openbaar domein in Gent volgens de lijst als bijlage (bestaande uit 2 scheerrondes)
De opdracht wordt verder omschreven onder punt IV Technische bepalingen - zie bestek
Scheren van de hagen en zuilen van de groene kerk in het Coyendanspark (bestaande uit 1 scheerronde)
Los-Nr.: 2