Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
„POSTĘPOWANIE O UDZIELENIE ZAMÓWIENIA NA GRUPOWE UBEZPIECZENIE PRACOWNIKÓW, ICH WSPÓŁMAŁŻONKÓW LUB PARTNERÓW ŻYCIOWYCH ORAZ PEŁNOLETNICH DZIECI PRACOWNIKÓW SZPITALA WIELOSPECJALISTYCZEGO IM DR. LUDWIK
Referenznummer der Bekanntmachung: D-69/2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil66510000 Versicherungen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 6 – Program Ubezpieczenia
3.2. Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług na zasadach określonych w art. 214 ust. 1 pkt 7 Ustawy.
3.3. Zamawiający nie przewiduje wymagań dotyczących zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 Ustawy.