Works - 74422-2017
Hungary-Budapest: Construction work
2017/S 041-074422
Corrigendum
Notice for changes or additional information
Works
(Supplement to the Official Journal of the European Union, 2017/S 013-019165)
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
„Keretmegállapodás megkötése az MNV Zrt. feladataihoz kapcsolódó kivitelezési munkák elvégzésére”.
II.1.2)Main CPV code
45000000 Construction work
II.1.4)Short description:
Szerződés meghatározása: Keretmegállapodás, a keretmegállapodásos eljárás második szakaszában vállalkozási szerződés
Tárgya: „Keretmegállapodás megkötése az MNV Zrt. feladataihoz kapcsolódó kivitelezési munkák elvégzésére”.