Skelbimas apie sutarties skyrimą. Komunalinės paslaugos
Pirkimo procedūros rezultatai
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/25/ES
I dalis: Perkantysis subjektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa wciągników, podciągników i podciągarek z napędem ręcznym łańcuchowym dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 292-20-02
Nuorodos numeris: 701902541-1
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas42416300 Keltuvai
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Pirkimo dalies Nr.: 1-13
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)42416300 Keltuvai
Dostawy - 7456-2020
Polska-Katowice: Wciągniki
2020/S 005-007456
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia – zamówienia sektorowe
Wyniki postępowania
Dostawy
Podstawa prawna:
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Numer referencyjny: 701902541-1
II.1.2)Główny kod CPV
42416300 Wciągniki
II.1.4)Krótki opis:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. 2018 poz. 1986 t.j.), zwanej w treści SIWZ ustawą Pzp lub ustawą, oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze.
W niniejszym postępowaniu komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami, w szczególności składanie ofert, JEDZ oraz dokumentów i oświadczeń, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Oferty wraz z załącznikami oraz JEDZ, pod rygorem nieważności, sporządza się w postaci elektronicznej i podpisuje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym.
Szczegółowy sposób składania ofert na platformie EFO jest dostępny na stronie:
https://efo.coig.biz/index/pomoc/dokumentacja
Zamówienie obejmuje dostawę wciągników z napędem ręcznym dla oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. Liczba części zamówienia (zadań) wynosi: 13. Szacunkowa ilość dostaw wynosi ogółem 1 783 szt. wciągników, podciągników.
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: tak
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Część nr: 1-13
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
II.2.4)Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa wciągników, podciągników i podciągarek z napędem ręcznym łańcuchowym dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 roku w ilości i rodzaju szczegółowo określonym w Formularzu Ofertowym, który stanowi załącznik nr 2 do SIWZ.
Przedmiot zamówienia podzielono na 13 części zamówienia (zadań), w których szacunkowa ilość dostaw wynosi ogółem 1 783 szt. wciągników, podciągników i podciągarek z napędem ręcznym łańcuchowym w tym:
Nr zadania Nazwa przedmiotu zamówienia
1 Wciągniki ręczne łańcuchowe z napędem dźwigniowym z obudową żeliwną:
1.1 o udźwigu min. 1,5 t;
1.2 o udźwigu min. 3,0 t.
2 Wciągniki ręczne łańcuchowe z napędem łańcuchowym do kolejek podwieszanych z obudową żeliwną:
2.1 o udźwigu min. 1,6 t;
2.2 o udźwigu min. 1.6 t;
2.3 o udźwigu min. 3,2 t.
3 Wciągniki ręczne łańcuchowe z napędem łańcuchowym o minimalnym udźwigu 3,2 t do kolejek podwieszanych:
3.1 wciągnik ręczny łańcuchowy z napędem łańcuchowym o min.udźwigu 3,2 t do kolejek podwieszanych.
4 Wciągniki ręczne łańcuchowe z napędem dźwigniowym o minimalnym udźwigu 0,8 t z obudową żeliwną:
4.1 wciągnik ręczny łańcuchowy z napędem dźwigniowym o min. Udźwigu 0,8 t z obudową żeliwną.
5 Wciągniki ręczne łańcuchowe z napędem dźwigniowym o minimalnym udźwigu 1,5 t z obudową żeliwną:
5.1 o min. wysokości podnoszenia 1,5 m;
5.2 o min. wysokości podnoszenia 3,0 m;
5.3 o min. wysokości podnoszenia 5,0 m.
6 Wciągniki ręczne łańcuchowe z napędem dźwigniowym o minimalnym udźwigu 2,5 t z obudową żeliwną:
6.1 o min. wysokości podnoszenia 1,5 m;
6.2 o min. wysokości podnoszenia 3,0 m;
6.3 o min. wysokości podnoszenia 5,0 m.
7 Wciągniki ręczne łańcuchowe z napędem dźwigniowym o minimalnym udźwigu 3,0 t z obudową żeliwną:
7.1 o min. wysokości podnoszenia 1,5 m;
7.2 o min. wysokości podnoszenia 3,0 m;
7.3 o min. wysokości podnoszenia 5,0 m.
8 Wciągniki ręczne łańcuchowe z napędem dźwigniowym o minimalnym udźwigu 5,0 t z obudową żeliwną:
8.1 o min. wysokości podnoszenia 1,5 m;
8.2 o min. wysokości podnoszenia 5,0 m;
8.3 o min. wysokości podnoszenia 3,0 m.
9 Wciągniki ręczne łańcuchowe z napędem dźwigniowym o minimalnym udźwigu 6,0 t z obudową żeliwną:
9.1 o min. wysokości podnoszenia 1,5 m;
9.2 o min. wysokości podnoszenia 3,0 m.
10 Wciągniki ręczne łańcuchowe z napędem dźwigniowym o udźwigu do 1 t:
10.1 o udźwigu min. 0,25 t i min. wysokości podnoszenia 1,5 m;
10.2 o udźwigu min. 0,5 t i min. wysokości podnoszenia 3,0 m;
10.3 o udźwigu min. 0,75 t i min. wysokości podnoszenia 1,5 m;
10.4 o udźwigu min. 0,75 t i min. wysokości podnoszenia 3,0 m.
11 Wciągniki ręczne łańcuchowe z napędem dźwigniowym o minimalnym udźwigu 1,5 t:
11.1 o min. wysokości podnoszenia 1,5 m;
11.2 o min. wysokości podnoszenia 3,0 m;
11.3 o min. wysokości podnoszenia 5,0 m.
12 Wciągniki ręczne łańcuchowe z napędem dźwigniowym o minimalnym udźwigu 3,0 t:
12.1 o min. wysokości podnoszenia 1,5 m;
12.2 o min. wysokości podnoszenia 3,0 m;
12.3 o min. wysokości podnoszenia 5,0 m.
13 Wciągniki ręczne łańcuchowe z napędem łańcuchowym:
13.1 o udźwigu min. 1,5 t i min. wysokości podnoszenia 3,0 m;
13.2 o udźwigu min. 1,5 t i min. wysokości podnoszenia 5,0 m;
13.3 o udźwigu min. 1,0 t i min. wysokości podnoszenia 3,0 m;
13.4 o udźwigu min. 1,5 t i min. wysokości podnoszenia 6,0 m;
13.5 o udźwigu min. 3,0 t i min. wysokości podnoszenia 3,0 m.