Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Sukcesywna dostawa produktów spożywczych dla potrzeb Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wysokiej z podziałem na 4 części.
Referenznummer der Bekanntmachung: ZP/7
II.1.2)CPV-Code Hauptteil15800000 Diverse Nahrungsmittel
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1. Przedmiotem zamówienia jest: Sukcesywna dostawa produktów spożywczych dla potrzeb Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wysokiej z podziałem na 4 części:
1.)Ryby mrożone i świeże
2.) Art. suche
3.) Mrożonki
4.) Pieczywo
2. Warunki dostaw:
2.1 Dostawy będą dokonywane partiami, w związku z bieżącymi potrzebami Zamawiającego.
Zgłoszenie zapotrzebowania będzie następować drogą elektroniczną przez upoważnionego pracownika, najpóźniej w dniu poprzedzającym dzień planowanych dostaw (zamówienie określać będzie dokładną ilość zamawianych produktów, termin dostawy i kwotę wynagrodzenia zgodnie z ofertą wykonawcy.) Dostawy muszą być zrealizowane najpóźniej do godziny 7:00 (Kuchnia Zmawiającego jest czynna od godziny 6:00). W przypadku dostaw specjalnych maksymalny czas dostawy nie może być dłuższy niż 2 godziny od złożenia zamówienia. Poprzez dostawy specjalne rozumie się dostawy produktów, których na daną chwilę zabrakło a są niezbędne na dany dzień.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa ryb mrożonych i świeżych
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)15800000 Diverse Nahrungsmittel
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Przedmiotem zamówienia jest: Sukcesywna dostawa ryb mrożonych i świeżych dla potrzeb Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wysokiej
Dostawa artykułów suchych
Los-Nr.: 2
Przedmiotem zamówienia jest: sukcesywna dostawa artykułów suchych dla potrzeb Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wysokiej
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 3
Przedmiotem zamówienia jest: sukcesywna dostawa mrożonek dla potrzeb Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wysokiej
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 4