Oznámení změn nebo dodatečných informací
Právní základ:
směrnice 2014/24/EU
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
II.1.2)Hlavní kód CPV33652000 Antineoplastika a imunomodulátory
II.1.4)Stručný popis:
Předmětem veřejné zakázky jsou opakující se dodávky léčivých přípravků splňujících požadavky SÚKL