II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa materiałów do Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A.
II.1.2)Main CPV code03000000 Agricultural, farming, fishing, forestry and related products
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
II.2)Description
II.2.1)Title:
Dostawa drewna kopalnianego
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)03410000 Wood
Dostawa magnetytowego obciążnika cieczy ciężkiej
Lot No: 2
II.2.2)Additional CPV code(s)14611000 Iron ores
Dostawa pyłu kamiennego wapiennego
Lot No: 3
II.2.2)Additional CPV code(s)14210000 Gravel, sand, crushed stone and aggregates
Dostawa piasku podsadzkowego
Lot No: 4
II.2.2)Additional CPV code(s)14211100 Natural sand
Dostawa wody mineralnej i innych napojów
Lot No: 5
II.2.2)Additional CPV code(s)15980000 Non-alcoholic beverages
Dostawa odzieży roboczej, ochronnej, zabezpieczającej, galowej, służbowej
Lot No: 6
II.2.2)Additional CPV code(s)18100000 Occupational clothing, special workwear and accessories
Dostawa rękawic roboczych i ochronnych
Lot No: 7
II.2.2)Additional CPV code(s)18141000 Work gloves
Dostawa pokrowców i toreb skórzanych
Lot No: 8
II.2.2)Additional CPV code(s)18930000 Sacks and bags
Dostawa butów wodochronnych (górniczych gumowych lub wykonanych z materiałów o podobnych właściwościach) oraz obuwia ochronnego i kąpielowego
Lot No: 9
II.2.2)Additional CPV code(s)18800000 Footwear
II.2.2)Additional CPV code(s)03419000 Timber
Dostawa oleju napędowego, benzyny
Lot No: 11
II.2.2)Additional CPV code(s)09130000 Petroleum and distillates
Dostawa olejów smarowych, silnikowych, maszynowych, przekładniowych, hydraulicznych, turbinowych, transformatorowych itp.
Lot No: 12
II.2.2)Additional CPV code(s)09210000 Lubricating preparations
Dostawa acetylenu rozpuszczonego do spawania gazowego
Lot No: 13
II.2.2)Additional CPV code(s)24321115 Acetylene
Dostawa pianek mocznikowych
Lot No: 14
II.2.2)Additional CPV code(s)24500000 Plastics in primary forms
Dostawa pianek izolacyjnych fenolowych
Lot No: 15
II.2.2)Additional CPV code(s)24322400 Phenols and derivatives
Dostawa narzędzi czarnych górniczych
Lot No: 16
II.2.2)Additional CPV code(s)44510000 Tools
Dostawa materiałów wybuchowych i inicjujących
Lot No: 17
II.2.2)Additional CPV code(s)24600000 Explosives
II.2.2)Additional CPV code(s)24951100 Lubricants
Dostawa flokulantów, środków flotacyjnych oraz olejów i koncentratów emulgujących
Lot No: 19
II.2.2)Additional CPV code(s)24950000 Specialised chemical products
Dostawa klejów i ładunków klejowych do klejenia górotworu
Lot No: 20
II.2.2)Additional CPV code(s)24910000 Glues
Dostawa preparatów do zwalczania zapylenia
Lot No: 21
II.2.2)Additional CPV code(s)24960000 Various chemical products
Dostawa przewodów wysokociśnieniowych okutych
Lot No: 22
II.2.2)Additional CPV code(s)44164200 Tubing
Dostawa taśm przenośnikowych tkaninowo-gumowych do stosowania w podziemnych wyrobiskach górniczych oraz taśm przenośnikowych zwykłych gumowych i trudnozapalnych
Lot No: 23
II.2.2)Additional CPV code(s)34312600 Rubber conveyor belts
Dostawa węży i przewodów wysokociśnieniowych hydraulicznych
Lot No: 24
II.2.2)Additional CPV code(s)44165100 Hoses
Dostawa rur z tworzyw sztucznych do instalacji kopalnianych
Lot No: 25
II.2.2)Additional CPV code(s)44163000 Pipes and fittings
Dostawa taśm przenośnikowych polichlorowinylowych do stosowania w podziemnych wyrobiskach górniczych
Lot No: 26
Dostawa mydła górniczego i toaletowego, zasypki do stóp, pasty BHP
Lot No: 27
II.2.2)Additional CPV code(s)33711900 Soap
33713000 Foot care products
Dostawa folii wentylacyjnych
Lot No: 28
II.2.2)Additional CPV code(s)44174000 Foil
Dostawa lutni wentylacyjnych elastycznych oraz osprzętu
Lot No: 29
II.2.2)Additional CPV code(s)44163100 Pipes
Dostawa układaków kablowych
Lot No: 30
II.2.2)Additional CPV code(s)19520000 Plastic products
II.2.2)Additional CPV code(s)34946110 Rails
Dostawa prętów stalowych i ze stali specjalnych
Lot No: 32
II.2.2)Additional CPV code(s)44330000 Bars, rods, wire and profiles used in construction
Dostawa rur stalowych kołnierzowych i przewodowych, elementów złącznych i akcesoriów rur podsadzkowych
Lot No: 33
Dostawa rozjazdów i akcesoriów kolejowych
Lot No: 34
II.2.2)Additional CPV code(s)34946100 Railway-track construction materials
Dostawa wyrobów ze stali - blach
Lot No: 35
II.2.2)Additional CPV code(s)14622000 Steel
Dostawa kotew stalowych do kotwienia górotworu
Lot No: 36
II.2.2)Additional CPV code(s)44212320 Miscellaneous structures
Dostawa obudów chodnikowych, kształtowników do obudów chodnikowych, stóp podporowych do obudów chodnikowych
Lot No: 37
Dostawa okładzin siatkowych zgrzewanych
Lot No: 38
II.2.2)Additional CPV code(s)44212381 Cladding
II.2.2)Additional CPV code(s)44311000 Stranded wire
Dostawa elektrod do spawania
Lot No: 40
II.2.2)Additional CPV code(s)44315100 Welding accessories
Dostawa zestawów naprawczych do kabli oraz sprzętu łączeniowego
Lot No: 41
II.2.2)Additional CPV code(s)44322000 Cable accessories
Dostawa lin stalowych do kolejek
Lot No: 43
Dostawa kabli sygnalizacyjno - telekomunikacyjnych
Lot No: 44
II.2.2)Additional CPV code(s)31321700 Signalling cable
Dostawa przewodów elektroenergetycznych oponowych
Lot No: 45
II.2.2)Additional CPV code(s)31321210 Low-voltage cable
Dostawa stojaków podporowych ciernych i stropnic stalowo - członowych oraz osprzętu
Lot No: 46
II.2.2)Additional CPV code(s)44461100 Mine props
Dostawa aparatów regeneracyjno - ucieczkowych
Lot No: 47
II.2.2)Additional CPV code(s)33157800 Oxygen administration unit
Dostawa sprzętu przeciwpożarowego
Lot No: 48
II.2.2)Additional CPV code(s)44480000 Miscellaneous fire-protection equipment
Dostawa rozpór stalowych do obudowy chodnikowej
Lot No: 49
II.2.2)Additional CPV code(s)44462000 Mining struts
II.2.2)Additional CPV code(s)44440000 Bearings
Dostawa łańcuchów górniczych, ogniw łańcuchowych, tras łańcuchowych
Lot No: 51
II.2.2)Additional CPV code(s)44540000 Chain
Dostawa śrub, podkładek, nakrętek
Lot No: 52
II.2.2)Additional CPV code(s)44530000 Fasteners
Dostawa ogniwowych łańcuchów górniczych, technicznych i gospodarczych
Lot No: 53
Dostawa strzemion do łączenia i wzmacniania elementów obudów chodnikowych
Lot No: 54
II.2.2)Additional CPV code(s)44212380 Parts of structures
Dostawa spoiw cementowo - mineralnych
Lot No: 55
II.2.2)Additional CPV code(s)24911200 Adhesives
Dostawa lutni blaszanych do wentylacji wyrobisk oraz osprzętu
Lot No: 56
II.2.2)Additional CPV code(s)44163160 Distribution pipes and accessories
Dostawa okładzin górniczych betonowych i żelbetonowych do obudowy chodnikowej
Lot No: 57
II.2.2)Additional CPV code(s)44113330 Coating materials
Dostawa śrub hakowych z nakrętką
Lot No: 58
Dostawa betonitów do obudowy wyrobisk górniczych
Lot No: 59
II.2.2)Additional CPV code(s)44114200 Concrete products
Dostawa części przenośników zgrzebłowych
Lot No: 60
II.2.2)Additional CPV code(s)42419800 Parts of conveyors
Dostawa części przenośników taśmowych
Lot No: 61
Dostawa krążników do przenośników taśmowych
Lot No: 62
Dostawa półmasek filtrujących cząsteczki stałe i ciekłe jednorazowego użytku
Lot No: 63
II.2.2)Additional CPV code(s)42924790 Odour-masking apparatus
Dostawa gaśnic przeciwpożarowych i środków pianotwórczych
Lot No: 64
II.2.2)Additional CPV code(s)35110000 Firefighting, rescue and safety equipment
Dostawa stojaków indywidualnych hydraulicznych z centralnym zasilaniem i ich części
Lot No: 65
II.2.2)Additional CPV code(s)43140000 Mobile hydraulic-powered mine roof supports
Dostawa zespołów i elementów wykonawczych i sterujących hydrauliki sterowniczej do sekcji obudów zmechanizowanych
Lot No: 66
Dostawa elementów tras oraz części kolejek podwieszanych i spągowych
Lot No: 67
II.2.2)Additional CPV code(s)43600000 Parts of machinery for mining, quarrying and construction
Dostawa części do kombajnów ścianowych i chodnikowych
Lot No: 68
II.2.2)Additional CPV code(s)43610000 Parts for boring machinery
Dostawa części do obudów ścianowych
Lot No: 69
Dostawa części do kruszarek
Lot No: 70
Dostawa noży kombajnowych do organów urabiających
Lot No: 71
II.2.2)Additional CPV code(s)43613000 Parts of coal or rock cutting machinery
Dostawa silników elektrycznych oraz części zamiennych
Lot No: 72
II.2.2)Additional CPV code(s)31100000 Electric motors, generators and transformers
Dostawa elementów do produkcji szyn kolejek
Lot No: 73
Dostawa kabli elektroenergetycznych
Lot No: 74
II.2.2)Additional CPV code(s)31320000 Power distribution cables
II.2.2)Additional CPV code(s)31521330 Rechargeable portable electric lamps
Dostawa kabli i przewodów teletechnicznych
Lot No: 76
II.2.2)Additional CPV code(s)32551500 Telephone cables
Dostawa sprzętu ochrony twarzy i oczu
Lot No: 77
II.2.2)Additional CPV code(s)42662000 Welding equipment
Dostawa tkanin technicznych do podsadzki, oganianek itp.
Lot No: 78
II.2.2)Additional CPV code(s)19211000 Synthetic woven fabrics
Dostawa tlenu technicznego i medycznego
Lot No: 79
II.2.2)Additional CPV code(s)24111900 Oxygen
Dostawa sit perforowanych
Lot No: 80
II.2.2)Additional CPV code(s)43620000 Parts of mineral-processing machinery
Dostawa osprzętu wiertniczego: świdrów, koronek, poszerzaczy
Lot No: 81
Dostawa osprzętu do klejenia górotworu
Lot No: 82
Dostawa pojemników do zapór wodnych przeciwwybuchowych
Lot No: 83
II.2.2)Additional CPV code(s)44619000 Other containers
Dostawa sprzęgieł do maszyn i urządzeń
Lot No: 84
II.2.2)Additional CPV code(s)42141500 Clutches
Dostawa wyrobów stolarskich dla przemysłu
Lot No: 85
II.2.2)Additional CPV code(s)03419100 Timber products
Dostawa okładzin stalowych pełnych i dziurowanych
Lot No: 86
Dostawa zgrzebeł do przenośników
Lot No: 87
Dostawa części urządzeń wyciągowych
Lot No: 88
II.2.2)Additional CPV code(s)42419500 Parts of lift, skip hoists or escalators
Dostawa elementów urządzeń łączności głośnomówiącej
Lot No: 89
II.2.2)Additional CPV code(s)31682210 Instrumentation and control equipment
31620000 Sound or visual signalling apparatus
Dostawa elementów złącznych hydrauliki sterowniczej
Lot No: 90
Dostawa zasuw i zaworów przemysłowych
Lot No: 91
II.2.2)Additional CPV code(s)42131230 Gate valves
II.2.2)Additional CPV code(s)42141300 Gears and gearing
Dostawa skrzynek ognioszczelnych łączeniowych,rozdzielczych, przelotowych z osprzętem
Lot No: 93
II.2.2)Additional CPV code(s)31224300 Connection boxes
Dostawa elementów sterowania pilotowego obudową zmechanizowaną
Lot No: 94
Dostawa sit szczelinowych i zgrzewanych z drutów
Lot No: 95
Dostawa zgarniaczy i skrobaczy taśm przenośnikowych oraz części zamiennych
Lot No: 96
Dostawa elementów i części zamiennych zespołów transportowych kolejek podwieszanych i spągowych
Lot No: 97
Dostawa części zamiennych do odwadniarek
Lot No: 98
Dostawa osprzętu wiertniczego: żerdzi i łączników
Lot No: 99
Dostawa środków flotacyjnych
Lot No: 100
Dostawa środków do zwalczania zagrożenia pożarami endogenicznymi
Lot No: 101
II.2.2)Additional CPV code(s)24900000 Fine and various chemical products
Dostawa środków przeciw zamarzaniu węgla
Lot No: 102
II.2.2)Additional CPV code(s)24951311 Anti-freezing preparations
Dostawa węży do wody i pary, sprężonego powietrza, gazów, benzyny i olejów, środków chemicznych - odpornych na ścieranie
Lot No: 103
Dostawa wyrobów ze stali - kształtowników
Lot No: 104
II.2.2)Additional CPV code(s)44212500 Angles and sections
Dostawa rur stalowych szybkozłącznych
Lot No: 105
Dostawa zawiesi: linowych, łańcuchowych, pasowych, klamrowych oraz wyposażenia
Lot No: 106
II.2.2)Additional CPV code(s)14711000 Iron
Dostawa narzędzi warsztatowych ręcznych
Lot No: 107
II.2.2)Additional CPV code(s)44511000 Hand tools
Dostawa wciągników, podciągników i podciągarek z napędem ręcznym łańcuchowych
Lot No: 108
II.2.2)Additional CPV code(s)42416300 Hoists
Dostawa osprzętu wiertniczego: raczki
Lot No: 109
Dostawa wyłączników kopalnianych ognioszczelnych i zespołów wysuwalnych
Lot No: 110
II.2.2)Additional CPV code(s)31214200 Switch disconnector
Dostawa zespołów transformatorowych ognioszczelnych
Lot No: 111
II.2.2)Additional CPV code(s)31210000 Electrical apparatus for switching or protecting electrical circuits
Dostawa łączników do wzmacniania obudowy chodnikowej
Lot No: 112
Dostawa materiałów wapienniczych i gipsowych
Lot No: 113
II.2.2)Additional CPV code(s)44900000 Stone for construction, limestone, gypsum and slate
Dostawa kruszyw budowlanych mineralnych naturalnych
Lot No: 114
Dostawa papieru kserograficznego
Lot No: 115
II.2.2)Additional CPV code(s)30197644 Xerographic paper
Dostawa pian cementowo-mineralnych
Lot No: 116
II.2.2)Additional CPV code(s)24570000 Primary-form urea resins
Dostawa gazów technicznych jedno i wieloskładnikowych oraz mieszanek gazów
Lot No: 117
II.2.2)Additional CPV code(s)24100000 Gases
Dostaw farb, lakierów i rozcienczalników
Lot No: 118
II.2.2)Additional CPV code(s)44800000 Paints, varnishes and mastics
Dostawa odczynników i środków chemicznych
Lot No: 119
II.2.2)Additional CPV code(s)33696300 Chemical reagents
Dostawa wykrywaczy i wzorców gazów
Lot No: 120
II.2.2)Additional CPV code(s)33696500 Laboratory reagents
Dostawa sprzętu i pomocniczych środków strzałowych
Lot No: 121
Dostawa uszlachetniaczy metalu do urządzeń przemysłowych
Lot No: 122
Dostawa preparatów chemicznych przeznaczonych do czyszczenia i konserwacji części urządzeń
Lot No: 123
Dostawa uszczelnień gumowych
Lot No: 124
II.2.2)Additional CPV code(s)34312500 Gaskets
Dostawa wyrobów technicznych gumowych
Lot No: 125
II.2.2)Additional CPV code(s)19500000 Rubber and plastic materials
Dostawa wykładzin kół i bębnów pędnych górniczych wyciągów szybowych
Lot No: 126
Dostawa rur tkano-gumowych RTG
Lot No: 127
Dostawa węży przeciwpożarowych
Lot No: 128
II.2.2)Additional CPV code(s)44482100 Fire hoses
Dostawa uszczelnień z tworzyw sztucznych
Lot No: 129
Dostawa sit oraz części zamiennych maszyn i urządzeń z tworzyw sztucznych
Lot No: 130
Dostawa opakowań z tworzyw sztucznych
Lot No: 131
Dostawa sprzętu ochrony głowy - hełmów
Lot No: 132
II.2.2)Additional CPV code(s)18444111 Crash helmets
Dostawa drutów do spawania
Lot No: 133
II.2.2)Additional CPV code(s)44333000 Wire
Dostawa przyrządów do szycia taśm z osprzętem
Lot No: 134
II.2.2)Additional CPV code(s)44310000 Wire products
Dostawa osprzętu stosowanego w instalacjach elektrycznych niskonapięciowych
Lot No: 135
Dostawa stropnic stalowo członowych
Lot No: 136
Dostawa części do aparatów regeneracyjnych
Lot No: 137
Dostawa elementów komunikacji budowlanej stalowych: rusztowań, krat, podestów itp.
Lot No: 138
II.2.2)Additional CPV code(s)44212000 Structural products and parts except prefabricated buildings
Dostawa spoiw anhydrytowych górniczych
Lot No: 139
Dostawa materiałów budowlanych
Lot No: 140
II.2.2)Additional CPV code(s)44111000 Building materials
Dostawa maszyn do wytwarzania i wykorzystywania mocy mechanicznej
Lot No: 141
II.2.2)Additional CPV code(s)42100000 Machinery for the production and use of mechanical power
Dostawa filtrów i wkładów do filtrów przemysłowych
Lot No: 142
II.2.2)Additional CPV code(s)42120000 Pumps and compressors
Dostawa części zamiennych do pomp wirowych hydrotransportu cieczy ciężkich i zanieczyszczonych
Lot No: 143
II.2.2)Additional CPV code(s)42124000 Parts of pumps, compressors, engines or motors
Dostawa części zamiennych agregatów zasilających i zespołów pompowych
Lot No: 144
Dostawa części zamiennych wyporowych pomp tłokowych wysokociśnieniowych pracujących w układach zasilania
Lot No: 145
Dostawa części zamiennych do pomp odwadniających stacjonarnych średnio i wysokociśnieniowych wody czystej
Lot No: 146
Dostawa maszyn ogólnego zastosowania
Lot No: 147
II.2.2)Additional CPV code(s)42900000 Miscellaneous general and special-purpose machinery
Dostawa części zamiennych do wirówek odwadniających
Lot No: 148
II.2.2)Additional CPV code(s)42952000 Parts of centrifuges
Dostawa części zamiennych do filtrów tarczowych odwadniających
Lot No: 149
II.2.2)Additional CPV code(s)42955000 Parts of filtering machinery
Dostawa wciągników z napędem pneumatycznym
Lot No: 150
Dostawa podciągarek zębatkowych
Lot No: 151
Dostawa masek i półmasek wielokrotnego użytku
Lot No: 152
Dostawa części zamiennych wciągników, podciągników i ciągarek ręcznych
Lot No: 153
42419000 Parts of lifting and handling equipment
Dostawa części do wentylatorów lutniowych
Lot No: 154
II.2.2)Additional CPV code(s)42522100 Parts of fans
Dostawa części zamiennych narzędzi zmechanizowanych ręcznych z napędem hydraulicznym
Lot No: 155
II.2.2)Additional CPV code(s)42676000 Parts of hand tools
Dostawa części zamiennych narzędzi zmechanizowanych ręcznych z napędem pneumatycznym
Lot No: 156
II.2.2)Additional CPV code(s)42677000 Parts of pneumatic tools
Dostawa narzędzi zmechanizowanych ręcznych do wiercenia z napędem pneumatycznym: wiertarek, podpór itp.
Lot No: 157
II.2.2)Additional CPV code(s)42652000 Hand-held electromechanical tools
Dostawa narzędzi zmechanizowanych ręcznych do cięcia z napędem hydraulicznym: nożyc, przecinarek, pilarek, wycinarek, pił itp.
Lot No: 158
II.2.2)Additional CPV code(s)43812000 Sawing equipment
Dostawa narzędzi zmechanizowanych ręcznych montażowych z napędem pneumatycznym: wkrętarek, wiertarko-wkrętarek, zakrętaków, kluczy udarowych itp.
Lot No: 159
II.2.2)Additional CPV code(s)42651000 Pneumatic hand tools
Dostawa narzędzi zmechanizowanych ręcznych montażowych z napędem hydraulicznym: wkrętarek, wiertarkowkrętarek, zakrętaków, kluczy udarowych itp.
Lot No: 160
II.2.2)Additional CPV code(s)42650000 Pneumatic or motorised hand tools
Dostawa części zamiennych i osprzętu do urządzeń spawalniczych
Lot No: 161
Dostawa urządzeń do spawania elektrycznego i gazowego
Lot No: 162
Dostawa narzędzi metalowych do skrawania metali
Lot No: 163
II.2.2)Additional CPV code(s)42630000 Metal-working machine tools
Dostawa elementów mocujących noże kombajnowe
Lot No: 164
II.2.2)Additional CPV code(s)43613100 Parts of coal cutting machinery
Dostawa części do przesiewaczy
Lot No: 165
Dostawa części do wiertnic
Lot No: 166
II.2.2)Additional CPV code(s)43136000 Downhole equipment
43611000 Parts for well-drilling machinery
Dostawa części zamiennych do kolejek - BEVEX-BANSKY-VYSKUM
Lot No: 167
Dostawa części zamiennych do kolejek - BECKER WARKOP
Lot No: 168
Lot No: 169
Dostawa części zamiennych do przenośników kubełkowych
Lot No: 170
Dostawa części zamiennych do przenośników stalowo-członowych
Lot No: 171
Dostawa urządzeń i części zamiennych do samoczynnego gaszenia pożarów przy przenośnikach taśmowych
Lot No: 172
Dostawa tonerów, głowic i taśm do urządzeń biurowych
Lot No: 173
II.2.2)Additional CPV code(s)30125100 Toner cartridges
Dostawa tuszy do drukarek
Lot No: 174
Dostawa materiałów biurowych
Lot No: 175
II.2.2)Additional CPV code(s)30190000 Various office equipment and supplies
Dostawa elektroszczotek do silników elektrycznych
Lot No: 176
II.2.2)Additional CPV code(s)31161000 Parts for electrical motors and generators
Dostawa części zamiennych aparatury rozdzielczej, łączeniowej i zabezpieczającej niskiego napięcia i średniego napięcia
Lot No: 177
II.2.2)Additional CPV code(s)31230000 Parts of electricity distribution or control apparatus
Dostawa urządzeń sterujących hamulcami mechanicznymi
Lot No: 178
II.2.2)Additional CPV code(s)31200000 Electricity distribution and control apparatus
Dostawa aparatury elektrycznej i elektronicznej dla jednostek trakcyjnych
Lot No: 179
II.2.2)Additional CPV code(s)34630000 Parts of railway or tramway locomotives or rolling stock; railways traffic-control equipment
Dostawa urządzeń płynnego rozruchu
Lot No: 180
Dostawa aparatury rozdzielczej, łączeniowej i zabezpieczającej niskiego i średniego napięcia
Lot No: 181
II.2.2)Additional CPV code(s)31213100 Distribution boxes
Dostawa sprzętu oświetleniowego: lamp i opraw oświetleniowych oraz części zamiennych
Lot No: 182
II.2.2)Additional CPV code(s)31500000 Lighting equipment and electric lamps
Dostawa źródeł światła - żarówek, świetlówek
Lot No: 183
II.2.2)Additional CPV code(s)31510000 Electric filament lamps
Dostawa części do lamp nahełmnych i sprzętu lampiarskiego
Lot No: 184
II.2.2)Additional CPV code(s)31530000 Parts of lamps and lighting equipment
Dostawa elementów automatyki przemysłowej
Lot No: 185
Dostawa urządzeń sygnalizacyjnych i zabezpieczających
Lot No: 186
II.2.2)Additional CPV code(s)31620000 Sound or visual signalling apparatus
Dostawa części zamiennych do systemów automatyki przemysłowej
Lot No: 187
Dostawa przekaźników oraz zabezpieczeń elektrycznych i elektronicznych
Lot No: 188
II.2.2)Additional CPV code(s)31700000 Electronic, electromechanical and electrotechnical supplies
Dostawa urządzeń sieciowych aktywnych
Lot No: 189
II.2.2)Additional CPV code(s)30237110 Network interfaces
Dostawa aparatów telefonicznych, faksów oraz części zamiennych
Lot No: 190
II.2.2)Additional CPV code(s)32550000 Telephone equipment
Dostawa części zamiennych do central metanometrycznych
Lot No: 191
II.2.2)Additional CPV code(s)38431100 Gas-detection apparatus
Dostawa aparatury elektronicznej do lokalizacji, identyfikacji oraz pomiaru wielkości elektrycznych: amperomierzy, woltomierzy itp.
Lot No: 192
II.2.2)Additional CPV code(s)38341300 Instruments for measuring electrical quantities
Dostawa zegarków naręcznych
Lot No: 193
II.2.2)Additional CPV code(s)18522000 Wristwatches
Dostawa części zamiennych do lokomotyw dołowych
Lot No: 194
II.2.2)Additional CPV code(s)34631000 Parts of locomotives or rolling stock
Dostawa części zamiennych do wozów urobkowych i osobowych
Lot No: 195
Dostawa części zamiennych do kolejek
Lot No: 196
Dostawa zaworów hydrantowych do rurociągów przeciwpożarowych
Lot No: 197
II.2.2)Additional CPV code(s)42131150 Standpipe valves
Dostawa kół napędowych ciernych do napędów lokomotyw spalinowych kolejek podwieszanych oraz wciągników hydraulicznych
Lot No: 199
Dostawa narzędzi zmechanizowanych ręcznych do wiercenia z napędem hydraulicznym: wiertarek, podpór itp.
Lot No: 200
Dostawa narzędzi zmechanizowanych ręcznych do wiercenia z napędem elektrycznym: wiertarek, podpór itp.
Lot No: 201
Dostawa wyrobów ochronnych rąk, nóg i tułowia
Lot No: 202
II.2.2)Additional CPV code(s)18420000 Clothing accessories
Dostawa fartuchów i worków z tkanin i siatek filtracyjnych
Lot No: 203
II.2.2)Additional CPV code(s)39560000 Miscellaneous textile articles
Dostawa narzędzi zmechanizowanych ręcznych do szlifowania i obróbki wykończeniowej z napędem elektrycznym
Lot No: 204
Dostawa części zamiennych do narzędzi zmechanizowanych ręcznych z napędem elektrycznym
Lot No: 205
Dostawa taśm i okładzin ciernych
Lot No: 206
II.2.2)Additional CPV code(s)19710000 Synthetic rubber
Dostawa środków ochrony słuchu
Lot No: 207
II.2.2)Additional CPV code(s)39514100 Towels
Dostawa kleju do taśm przenośnikowych
Lot No: 209
Dostawa żelbetowych płyt i rynien ściekowych
Lot No: 210
Dostawa akcesoriów rurociągów magistralnych
Lot No: 211
Dostawa przyrządów do pomiaru i badań meteorologicznych i hydrologicznych
Lot No: 212
II.2.2)Additional CPV code(s)38120000 Meteorological instruments
II.2.2)Additional CPV code(s)44111500 Insulators and insulating fittings
Dostawa materiałów izolacyjnych i elektroizolacyjnych
Lot No: 214
II.2.2)Additional CPV code(s)34312700 Rubber transmission belts
II.2.2)Additional CPV code(s)31300000 Insulated wire and cable
Dostawa części zamiennych do sprzęgieł i układów hamulcowych
Lot No: 217
Lot No: 218
II.2.2)Additional CPV code(s)19510000 Rubber products
33682000 Rubber tiles
39532000 Mats
Dostawa środków do usuwania kamienia
Lot No: 219
Dostawa preparatów chemicznych do zabezpieczania, uszczelniania i klejenia urządzeń
Lot No: 220
Dostawa płynów do układów chłodzenia
Lot No: 221
II.2.2)Additional CPV code(s)24961000 Radiator fluids
Dostawa przyrządów do pomiaru ciśnienia
Lot No: 222
II.2.2)Additional CPV code(s)38423100 Pressure gauges
Dostawa mierników pomiaru gazów
Lot No: 223
Dostawa aparatury w obudowach przeciwwybuchowych i wodoszczelnych niskiego napięcia
Lot No: 224
Dostawa narzędzi zmechanizowanych ręcznych do cięcia z napędem pneumatycznym
Lot No: 225
Dostawa narzędzi zmechanizowanych ręcznych do kucia i ubijania z napędem pneumatycznym
Lot No: 226
Dostawa urządzeń do monitoringu przemysłowego
Lot No: 227
II.2.2)Additional CPV code(s)32351000 Accessories for sound and video equipment
Dostawa narzędzi i elementów złącznych do obróbki i łączenia kabli i przewodów
Lot No: 228
II.2.2)Additional CPV code(s)44167000 Various pipe fittings
31224800 Cable joining kits
Dostawa akumulatorów i baterii
Lot No: 229
II.2.2)Additional CPV code(s)31430000 Electric accumulators
Dostawa zespołów i części zamiennych maszyn i urządzeń energetyki cieplnej
Lot No: 230
II.2.2)Additional CPV code(s)42164000 Auxiliary plant for use with boilers
Dostawa mierników pomiaru stężeń gazów kopalnianych oraz osprzętu
Lot No: 231
Dostawa przyrządów do pomiaru składu oraz analiz substancji
Lot No: 232
II.2.2)Additional CPV code(s)38410000 Metering instruments
Dostawa części zamiennych kotwiarek powietrznych
Lot No: 233
Lot No: 234
II.2.2)Additional CPV code(s)38300000 Measuring instruments
Dostawa elementów złącznych rur stalowych
Lot No: 235
II.2.2)Additional CPV code(s)44160000 Pipeline, piping, pipes, casing, tubing and related items
Dostawa rur, elementów złącznych i akcesoriów rur podsadzkowych
Lot No: 236
Dostawa części zamiennych do kotwiarek
Lot No: 237
Dostawa rur stalowych pozostałych, w tym:: gwintowanych, precyzyjnych, okładzinowych, itp.
Lot No: 238
Dostawa przewodów strzałowych
Lot No: 239
Dostawa kabli sygnalizacyjnych
Lot No: 240