Contract award notice – utilities
Directive 2004/17/EC
II.1)Description
II.1.1)Title attributed to the contract
Odstraňování a oklešťování stromoví a jiných porostů podél DS pro 5 oblastí.
II.1.2)Type of contract and location of works, place of delivery or of performanceServices
Service category No 27: Other services
Main site or location of works, place of delivery or of performance: Jihomoravský a Jihočeský kraj.
NUTS code CZ064 Jihomoravský kraj,CZ031 Jihočeský kraj
II.1.4)Short description of the contract or purchase(s):
Plánovaným výsledkem zadání veřejné zakázky, kterou zadavatel rozdělil na 5 částí veřejné zakázky, je uzavření pěti samostatných smluv o dílo (dále také „smlouvy“) na zajištění služeb pro každý z pěti regionů, odpovídajících jednotlivým částem veřejné zakázky. Předmětem poskytovaných služeb bude odstraňování a oklešťování stromoví a jiných porostů ohrožujících bezpečné a spolehlivé provozování zařízení distribuční soustavy, včetně likvidace odstraněného klestu, zbytků po těžbě a travního odpadu touto činností vzniklého a další související služby. Předmět veřejné zakázky se vztahuje na veškeré porosty nacházející se v ochranných pásmech distribučních zařízení provozovaných společností E.ON Distribuce, a.s.,. a to v rámci vedení 110 kV (vedení VVN), vedení 1–35 kV (vedení VN) a v blízkosti nebo podél vedení do 1 000 V (vedení NN), vyjma objektů rozvoden 110 kV, transformoven 110/22 kV, spínacích stanic a elektrických stanic 22 kV provozovaných společností E.ON Distribuce, a.s., které jsou oploceny a současně zajištěny elektronickým zabezpečením proti vniknutí neoprávněných osob. Za podmínek, které jsou definovány v zadávací dokumentaci, jsou předmětem veřejné zakázky i porosty mimo ochranná pásma. Podrobněji v zadávací dokumentaci.
II.1.5)Common procurement vocabulary (CPV)77210000 Logging services
II.1.6)Information about Government Procurement Agreement (GPA)The contract is covered by the Government Procurement Agreement (GPA): yes
II.2)Total final value of contract(s)
II.2.1)Total final value of contract(s)Value: 138 985 300 CZK
Excluding VAT