Изменение на поръчка/концесия през нейния срок на изпълнение
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган/възложител
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Услуги, щадящи околната среда, за комплексно почистване на сгради и помещения за нуждите на изнесените работни места на Агенция за държавна финансова инспекция в страната
II.1.2)Основен CPV код90911200 Услуги по почистване на сгради, без жилищните
II.2)Описание
II.2.4)Описание на обществената поръчка към момента на сключване на договора:
Почистване на изнесените работни места на АДФИ