Notice for changes or additional information
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
„Dostawa jednorazowego sprzętu medycznego ,drobnego sprzętu wielorazowego oraz utworzenie depozytu sprzętu medycznego dla potrzeb Szpitala Specjalistycznego Nr 1 w Bytomiu.”
Reference number: ZP/02/2022
II.1.2)Main CPV code33100000 Medical equipments
II.1.4)Short description:
Przedmiotem zamówienia jest
- dostawa jednorazowego sprzętu medycznego oraz drobnego sprzętu wielorazowego w ilościach określonych w pakietach 1-56 do niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ).
- utworzenie depozytu sprzętu medycznego dla potrzeb Szpitala Specjalistycznego Nr 1 w Bytomiu (pakiet nr 15, 20, 23) do niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ).