II. szakasz: Tárgy
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Budapesti M3 metróvonal rekonstrukciójához tartozó déli(Kőbánya-Kispest-Népliget állomások közötti)vonalszakasz állomásai és a Kőér utcai Járműtelep felújítási munkáinak kivitelezése és kiegészítő terv.
Hivatkozási szám: FKLM/359/2016
II.1.2)Fő CPV-kód45234125 Föld alatti vasútállomás, metróállomás
II.1.4)Rövid meghatározás:
Vállalkozói szerződés – A Budapesti M3 metróvonal rekonstrukciójához tartozó déli (Kőbánya-Kispest -Népliget állomások közötti) vonalszakasz állomásai és a Kőér utcai Járműtelep felújítási munkáinak kivitelezése és kiegészítő tervezése tárgyban.
II.1.6)Részekre vonatkozó információkA beszerzés részekből áll: igen
II.2)Meghatározás
II.2.1)Elnevezés:
A Budapesti M3 metróvonal rekonstrukciójához tartozó déli (Kőbánya-Kispest – Népliget állomások közötti)vonalszakasz állomásai felújítási munkáinak kivitelezése és kiegészítő tervezése
Rész száma: 1
II.2.2)További CPV-kód(ok)45234125 Föld alatti vasútállomás, metróállomás
45331210 Szellőzés szerelése
45331211 Kültéri szellőzés szerelése
45315100 Villamos gépészeti szerelési munkák
45315300 Villamos hálózati szerelés
45261400 Szigetelési munkák
45323000 Hangszigetelési munka
45313000 Felvonó és mozgólépcső szerelése
71245000 Jóváhagyási és kiviteli tervek, specifikációk
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
E megvalósítás magában foglalja a rekonstrukció idejére az M3 Déli szakasz állomásainak (5 db) alábbi munkáit:
a) déli szakasz felújítási munkái:
— Kőbánya – Kispest állomás,
— Határ út állomás,
— Pöttyös utca állomás,
— Ecseri út állomás,
— Népliget állomás,
— és az állomásokhoz tartozó vonali műtárgyak.
A Déli szakasz határa a 26+50,00 jobb vágány szelvényben van (ez az elektromos táplálási körzethatár a vonalalagutakban, az épületgépészeti, a hő- és füstelvezetési, valamint a villamos szerelési munkákat eddig a szelvényig kell elvégezni);
b) metróállomások szakági munkák:
— építészeti, szerkezet építési és szigetelés javítási munkák,
— mozgólépcsők és liftek beépítése,
— épületgépészeti és különleges gépészeti berendezések felújítása,
— áramellátási rendszerek cseréje kábelezéssel és EDI interfésszel,
— állomások erőátviteli és világítási berendezéseinek cseréje,
— felszíni közműkiváltási és építési munkák;
c) kiegészítő tervezési feladatok a szerződéstervezet rendelkezései szerint.
Ajánlatkérő az állomás felújítási munkák kiviteli terveit a letölthető Közbeszerzési Dokumentumok 5. kötetében rendelkezésre bocsátja;
d) tervezői művezetési feladatok.
A Budapesti M3 metróvonal rekonstrukciójához tartozó Kőér utcai járműtelep felújítási munkáinak kivitelezése és kiegészítő tervezése
Rész száma: 2
II.2.2)További CPV-kód(ok)45234180 Vasúti műhely építése
45300000 Épületszerelési munka
45213320 Vasúti szállítással kapcsolatos épületek kivitelezése
45223200 Szerkezetépítési munkák
45312100 Tűzriasztó rendszer szerelése
E megvalósítás magában foglalja a rekonstrukció idejére a Kőér utcai járműtelep felújítási munkáit:
— a járműtelep 6 db épületének (járműtároló, járműjavító, járműkarbantartó, mozgólépcsőjavító, központi szociális épület, villamos berendezés javító) szerkezetépítési és javítási, bővítési, építészeti, épületgépészeti és villamos installációs korszerűsítési munkái,
— járműtelep tűzjelző rendszerének kiépítése,
— M3 vonal járműállományának korszerűsítése miatt a járműfenntartáshoz közvetlen kapcsolódó épületekben lévő technológiai berendezések és rendszerek felújítása és cseréje.
Kiegészítő tervezési feladatok a szerződéstervezet rendelkezései szerint.
Ajánlatkérő a járműtelep felújítási munkák kiviteli terveit a letölthető Közbeszerzési Dokumentumok 5. kötetében rendelkezésre bocsátja.
Tervezői művezetési feladatok.
Kötbérköteles határidők: 1. Szerződés hatályba lépésétől számított 27. hónap 10. napja; 2. a Szerződéshatályba lépésétől számított 28. hónap 23. napja.