Обявление за предварителна информация
Директива 2004/18/ЕО
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Заглавие на поръчката, предоставено от възлагащия орган:
Доставка на лекарствени продукти през 2016 г.
II.2)Вид на поръчката и място на доставката или място на предоставяне на услугитеДоставки
Гр. Стара Загора ул. „Д-р Тодор Стоянович“ № 15.
код NUTS BG344 Stara Zagora