Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Direct supplies contract to replace the boiler system for the 'Fuel Cell' facilities and assembly room in Building 310 of the JRC in Petten.
Reference number: JRC/PTT/2017/R.2/0038/OC.
II.1.2)Main CPV code44621200 Boilers
II.1.4)Short description:
The current boiler system connected to the 'Fuel Cell' facilities and assembly room in Building 310 dates from 1992. This system has reached the end of its service life; it is old and parts are no longer available. Moreover, energy efficiency falls way behind current energy requirements. For these reasons, the current boiler system must be replaced and a new one supplied and installed. The room needs to be prepared (dismantling the current system), and the new system connected to the underlying infrastructure.
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 230 000.00 EUR
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)44621210 Water boilers
45331110 Boiler installation work
II.2.4)Description of the procurement: II.2.5)Award criteriaCriteria below
Price
Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Direct leveringscontract voor het vervangen van de ketelinstallatie ten behoeve van de „Fuel Cell”-faciliteiten en montagezaal in gebouw 310 van het JRC in Petten.
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie44621200 Verwarmingsketels
II.1.4)Korte beschrijving:
De huidige ketelinstallatie gelinkt aan de „Fuel Cell”-faciliteiten en montagezaal in gebouw 310 dateert van 1992. Deze installatie heeft haar maximale levensduur bereikt, is oud en er zijn geen onderdelen meer voor beschikbaar. Daarnaast loopt de energie-efficiëntie ver achter op de huidige energie-eisen. Om deze redenen dient de bestaande ketelinstallatie te worden vervangen. De ketelinstallatie dient te worden geleverd en geïnstalleerd. De ruimte dient hiervoor te worden voorbereid (sloop van huidige installatie) en de nieuwe installatie moet worden aangesloten op de onderliggende infrastructuur.
II.1.5)Geraamde totale waardeWaarde zonder btw: 230 000.00 EUR
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)44621210 Waterkokers
45331110 Installeren van boilers
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding: II.2.5)GunningscriteriaDe onderstaande criteria
Prijs
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Obseg naročila
II.1.1)Naslov:
Neposredno naročilo blaga za zamenjavo sistema kotlov za naprave in montažno sobo „Gorivne celice“ v stavbi 310 Skupnega raziskovalnega središča v Pettnu.
Referenčna številka dokumenta: JRC/PTT/2017/R.2/0038/OC.
II.1.2)Glavna koda CPV44621200 Kotli
II.1.4)Kratek opis:
Sedanji sistem kotlov, ki je povezan z napravami in montažno sobo „Gorivne celice“ v stavbi 310, je bil postavljen leta 1992. Sistem je prišel do konca svoje življenjske dobe; star je in njegovi deli niso več na voljo. Poleg tega energetska učinkovitost še zdaleč ne dosega današnjih energetskih zahtev. Trenutni sistem kotlov je treba zato zamenjati ter dobaviti in namestiti novega. Sobo je treba pripraviti (razstaviti trenutni sistem) in nov sistem povezati z ustrezno infrastrukturo.
II.1.5)Ocenjena skupna vrednostVrednost brez DDV: 230 000.00 EUR
II.1.6)Informacije o sklopihNaročilo je razdeljeno na sklope: ne
II.2)Opis
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV44621210 Kotli za vodo
45331110 Inštalacija kotlov
II.2.4)Opis javnega naročila: II.2.5)Merila za izbiro ponudbeSpodaj navedena merila
Cena