Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania
Právny základ:
Smernica 2014/24/EÚ
II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:
Doplnenie štátnych hmotných rezerv - pohotovostných zásob
II.1.2)Hlavný kód CPV33700000 Predmety osobnej starostlivosti
II.1.4)Stručný opis:
Predmetom zákazky je zriadenie DNS na zadávanie zákaziek na doplnenie štátnych hmotných rezerv - pohotovostných zásob v zmysle uznesení Vlády SR č. 522/2022 a 720/2022, ktoré sú bežne dostupné na trhu, a ktoré sú zaradené podľa spoločného slovníka obstarávania najmä v rozsahu skupiny 33100000-1 Zdravotnícke vybavenie; 33700000-7 Predmety osobnej starostlivosti; 39500000-7 Textilné výrobky; 37400000-2 Športový tovar a výbava; 19600000-2 Kožený, textilný, kaučukový a plastový odpad. Bližšie informácie o povahe predpokladaných nákupov sú uvedené v súťažných podkladoch v časti A.1 Povaha predpokladaných nákupov. Konkrétny rozsah predmetu zákazky ako aj jeho podrobná špecifikácia vrátane konkrétnych dodacích miest, bude súčasťou jednotlivých výziev v rámci zriadeného DNS, ktoré budú zaslané všetkým zaradeným záujemcom prostredníctvom informačného systému JOSEPHINE.
Uznesenie Vlády SR č. 522/2022 zo dňa 24.08.2022 k návrhu na vydanie súhlasu vlády Slovenskej republiky so zmenou účelu použitia nevyčerpaných kapitálových výdavkov z predchádzajúcich rozpočtových rokov kapitoly Správa štátnych hmotných rezerv Slovenskej republiky. https://rokovania.gov.sk/RVL/Resolution/20312
Vlastný materiál: https://rokovania.gov.sk/RVL/Material/27542/1
Uznesenie Vlády SR č. 720/2022 zo dňa 16.11.2022 k návrhu tvorby pohotovostných zásob na roky 2023 2024. https://rokovania.gov.sk/RVL/Resolution/20513/1
Vlastný materiál: https://rokovania.gov.sk/RVL/Material/27813/1
II.1.5)Celková odhadovaná hodnotaHodnota bez DPH: 3 045 000.00 EUR
II.1.6)Informácie o častiachTáto zákazka sa delí na časti: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatočné kódy CPV33700000 Predmety osobnej starostlivosti
33100000 Zdravotnícke vybavenie
39500000 Textilné výrobky
37400000 Športový tovar a výbava
19600000 Kožený, textilný, kaučukový a plastový odpad
II.2.4)Opis obstarávania: