Paziņojums par izmaiņām vai papildu informāciju
Juridiskais pamats:
Direktīva 2014/24/ES
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde/līgumslēdzējs
II iedaļa: Priekšmets
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Ēkas pārbūve Deinstitucionalizācijas plāna īstenošanas vajadzībām Melnezera ielā 1, Tukumā, Tukuma novadā
Atsauces numurs: 107/ERAF
II.1.2)Galvenās CPV kods45000000 Celtniecības darbi
II.1.4)Īss apraksts:
Ēkas pārbūve Deinstitucionalizācijas plāna īstenošanas vajadzībām Melnezera ielā 1, Tukumā, Tukuma novadā saskaņā ar Tehnisko specifikāciju
VI iedaļa: Papildinformācija