Het is bijna zover: de nieuwe versie van het TED-portaal wordt op 29.1.2024 in gebruik genomen (let op: de datum is nog onder voorbehoud!) Bent u benieuwd naar de nieuwe functies en verbeteringen en de voordelen voor de gebruikers? Lees ons artikel en kom meer te weten over de belangrijkste wijzigingen en nieuwe functies.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Diensten - 77040-2023
Nederland-Rucphen: Snoeien van bomen
2023/S 027-077040
Rectificatie
Kennisgeving van veranderingen of aanvullende informatie
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Raamovereenkomst onderhoud bomen
Referentienummer: 2022-152
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie
77341000 Snoeien van bomen
II.1.4)Korte beschrijving:
De werkzaamheden van de opdracht bestaan in hoofdzaak uit de volgende onderdelen:
Het betreft alle bomen binnen de gemeente Rucphen. Hierbij zijn de volgende deelgebieden te onderscheiden:
- Rucphen;
- Schijf;
- Sprundel;
- Sint Willebrord;
- Zegge;
- Industrieterrein ‘De Nijverhei’ / Binnentuin.
Het werk bestaat in hoofdzaak uit de volgende werkzaamheden vanuit het onderhoud van bomen binnen de gemeente:
a. Opnemen boomveiligheidscontrole en onderhoudstoestand;
b. Snoeiwerkzaamheden aan bomen;
c. Verwijderen van bomen;
d. Verwijderen van stobben;
e. Grondverbetering t.b.v. bomen;
f. Planten van bomen;
g. Bijkomende werkzaamheden, waaronder verkeersmaatregelen en maatregelen in kader Wet natuurbescherming.;
h. Digitaal registreren van uitgevoerde werkzaamheden;
i. Inzet arbeid en materieel.