Hankelepingu sõlmimise teade
Õiguslik alus:
Määrus (EL, Euratom) nr 2018/1046
I osa: Hankija
II.1)Hanke kogus või ulatus
II.1.1)Nimetus:
Tuumaaladel asuvate mehaaniliste, tavapäraste ja tuumarajatiste hooldusteenused ning paigaldus
Viitenumber: JRC/IPR/2021/OP/1814
II.1.2)CPV põhikood50000000 Remondi- ja hooldusteenused
II.1.4)Lühikirjeldus:
Osutatavad teenused hõlmavad mehaaniliste rajatiste ja/või süsteemide projekteerimist, paigaldamist, korralist ja erakorralist hooldamist ja kontrollimist ning seotud teenuseid nii tavapärastel kui ka tuumaaladel, hoonetes ja laborites (ligikaudu 60 hoonet ja seotud ala), mis asuvad JRC Ispra tegevuskoha seadusandliku dekreedi nr 101/2020 kohaselt eritingimustega aladel. Nende alade/üksuste hooldusteenused sisaldavad eelkõige nii rajatisi, seadmeid ja vedelike jaotusvõrke kui ka asjaomaseid komponente (pumbad, ventiilid, basseinid, torud, mootorid, kompressorid, soojusvahetid, ventilatsiooniseadmed, filtreerimissüsteemid, kliimaseadmed jne). Teenuse raames elluviidavad tegevused hõlmavad tööde tegemise kohas ennetava ja/või parandava hoolduse tegemist.
II.1.6)Teave osade kohtaHankeleping on jaotatud osadeks: ei
II.2)Kirjeldus
II.2.2)CPV lisakood(id)50000000 Remondi- ja hooldusteenused
45350000 Mehaanilised paigaldused
50730000 Jahutusseadmete remondi- ja hooldusteenused
71300000 Insener-tehnilised teenused
71600000 Tehnilise teimimise, analüüsi- ja nõuandeteenused
51500000 Masinate ja seadmete paigaldusteenused
50500000 Pumpade, ventiilide, kraanide, metallmahutite, agregaatide ja masinate remondi- ja hooldusteenused
50720000 Keskkütteseadmete remondi- ja hooldusteenused
45330000 Torustikupaigaldus- ja sanitaartehnilised tööd
II.2.4)Hanke kirjeldus:
Tuumaaladel asuvate mehaaniliste, tavapäraste ja tuumarajatiste hooldusteenused ning paigaldus.