2. Jeżeli Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza terytorium RP, zamiast dokumentów wymienionych w sekcji III.1.1 pkt 4 składa pśd zgodnie z pkt 3.6 SWZ.
5. Oferta musi zawierać:
1)Wypełniony Formularz Oferty w formie elektronicznej na Platformie Zakupowej.
2)Wypełnione i podpisane Oświadczenie (wg Załącznika nr 1 do SWZ)
3)Wypełniony i podpisany Harmonogram Rzeczowo - Terminowo – Finansowy stanowiący Załącznik nr 1a do SWZ
4)Dowód potwierdzający, że realizując zamówienie Wykonawca będzie dysponował niezbędnymi zasobami podmiotów udostępniających zasoby
5)Pełnomocnictwo do reprezentowania Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia zgodnie z postanowieniami pkt 3.9.3. SWZ
6)Pełnomocnictwo do podpisania oferty (w przypadku, gdy upoważnienie do podpisania oferty nie wynika bezpośrednio z właściwego rejestru)
7)Pełnomocnictwo dla osoby posiadającej konto użytkownika na Platformie Zakupowej Grupy TAURON do złożenia oferty w formie elektronicznej w imieniu Wykonawcy (o ile nie wynika z innych dokumentów załączonych przez Wykonawcę)
8)JEDZ
9)Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie, z którego wynika, które roboty budowlane, dostawy lub usługi wykonają poszczególni wykonawcy