II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa elementów urządzeń łączności głośnomówiącej dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 316-2.
Referenznummer der Bekanntmachung: 702200057
II.1.2)CPV-Code Hauptteil31620000 Elektrische Akustik- oder Optiksignalgeräte
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1. Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. (Dz.U. poz. 2019 ze zm.), zwanej dalej ustawą Pzp.
2. Postępowanie jest prowadzone w języku polskim.
3. Obowiązek informacyjny wynikający z Artykułu 13 ust. 1 i 2 RODO (UE) spełniono na stronie internetowej PGG S.A. w zakładce RODO. Zamawiający przedstawia klauzulę informacyjną wynikającą z przepisów RODO w kategorii kontrahent – treść klauzuli informacyjnej umieszczona jest na stronie internetowej PGG S.A.
4. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa elementów urządzeń łączności głośnomówiącej dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 316-2.
5. W celu potwierdzenia, że oferowane świadczenie jest zgodne z wymaganiami Zamawiającego wymagane jest złożenie wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych.
6. Zamawiający zastosuje procedurę odwróconą badania i oceny ofert, o której mowa w art. 139 ustawy Pzp.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Zadanie nr 1 – CZĘŚĆ ZAMÓWIENIA NR 1
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)31620000 Elektrische Akustik- oder Optiksignalgeräte
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Materiały wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SWZ.
Zadanie nr 2 – CZĘŚĆ ZAMÓWIENIA NR 2
Los-Nr.: 2
Zadanie nr 3 – CZĘŚĆ ZAMÓWIENIA NR 3
Los-Nr.: 3
Zadanie nr 4 – CZĘŚĆ ZAMÓWIENIA NR 4
Los-Nr.: 4
Zadanie nr 5 – CZĘŚĆ ZAMÓWIENIA NR 5
Los-Nr.: 5
Zadanie nr 6 – CZĘŚĆ ZAMÓWIENIA NR 6
Los-Nr.: 6
Zadanie nr 7 – CZĘŚĆ ZAMÓWIENIA NR 7
Los-Nr.: 7
Zadanie nr 8 – CZĘŚĆ ZAMÓWIENIA NR 8
Los-Nr.: 8
Zadanie nr 9 – CZĘŚĆ ZAMÓWIENIA NR 9
Los-Nr.: 9
Zadanie nr 10 – CZĘŚĆ ZAMÓWIENIA NR 10
Los-Nr.: 10
Zadanie nr 11 – CZĘŚĆ ZAMÓWIENIA NR 11
Los-Nr.: 11
Zadanie nr 12 – CZĘŚĆ ZAMÓWIENIA NR 12
Los-Nr.: 12
Zadanie nr 13 – CZĘŚĆ ZAMÓWIENIA NR 13
Los-Nr.: 13