Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Услуги - 78046-2021
България-София: Услуги по почистване на сгради, без жилищните
2021/S 031-078046
Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Услуги
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Предоставяне на услуги по почистване, щадящи околната среда, на сградите на МТСП.
II.1.2)Основен CPV код
90911200 Услуги по почистване на сгради, без жилищните
II.1.4)Кратко описание:
Обществената поръчка включва предоставяне на услуги, щадящи околната среда, за комплексно почистване на сгради и помещения на Министерство на труда и социалната политика в съответствие с условията на сключеното рамково споразумение № СПОР -28/21.12.2017 г. на ЦОП и техническата спецификация на възложителя със срок до 31.05.2021 г.
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Обществената поръчка включва предоставяне на услуги, щадящи околната среда, за комплексно почистване на административните сгради и помещения на Министерство на труда и социалната политика в съответствие с условията на сключено рамково споразумение № СПОР-28/21.12.2017 г. на ЦОП и техническата спецификация на възложителя със срок до 31.05.2021 г.