Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Избор на доставчик на нетна активна ел. енергия, координатор на балансираща група за ниско и средно напрежение и администриране на разходите за пренос и достъп на структури на МВР, обслужвани от ДУССД
II.1.2)Основен CPV код09310000 Електрическа енергия
II.1.4)Кратко описание:
„Избор на доставчик на нетна актив. елект. енер., коор. на балан. група за ниско и средно напр. и адм. на разх. за пренос и достъп на струк. на МВР, обслуж. от ДУССД” по след. обос.поз.:
— ОП № 1 „Избор на дост. на нетна акт. ел. енергия, коорд. на балан. група за ниско напр. и адм. на р-дите за пренос и достъп за струк. на МВР, обслуж. от ДУССД на терит. на „ЧЕЗ Разпределение България“ АД,
— ОП № 2 „Избор на дост. на нетна акт. ел. енергия, координатор на балан. група за средно напр. и адм. на р-дите за пренос и достъп за струк. на МВР, обслужвани от ДУССД на терит. на „ЧЕЗ Разпределение България“ АД,
— ОП № 3 „Избор на дост. на нетна акт. ел. енергия, координатор на балан. група за ниско напр. и адм. на р-дите за пренос и достъп за струк. на МВР, обслуж. от ДУССД на терит. на „Електроразпределение Юг“ ЕАД,
— ОП № 4 „Избор на дост. на нетна акт. ел. енергия, координатор на балан. група за ниско напр. и адм. на р-дите за пренос и достъп за струк. на МВР, обслуж. от ДУССД на терит. на „Енерго-Про Мрежи“ АД.
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: да
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
Избор на дост. на нетна акт. ел. енергия, координатор на балан. група за ниско напр. и адм. на р-дите за пренос и достъп за струк. на МВР, обслужвани от ДУССД на терит. на „ЧЕЗ Разпределение България“ АД
Обособена позиция №: 1
II.2.2)Допълнителни CPV кодове09310000 Електрическа енергия
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Избор на доставчик на нетна активна електрическа енергия, координатор на балансираща група за ниско напрежение и администриране на разходите за пренос и достъп за структури на МВР, обслужвани от ДУССД на територията на „ЧЕЗ Разпределение България“ АД. Прогнозното количество за двугодишен период на активна електрическа енергия — 10 080 000 кВт/ч. Количествата консумирана електрическа енергия на ниво ниско напрежение от структурите на МВР, обслужвани от ДУССД за една календарна година, разпределени по месеци за периода от 1.1.2016 г. до 31.12.2016 г., са посочени в Приложение № 1а към техническата спецификация за обособена позиция № 1.
Възложителят възлага, а Изпълнителят приема да извърши пълна процедура по регистриране на свободния пазар на електроенергия на обектите на Възложителя, като от негово име и за негова сметка извърши всички действия за получаване на достъп и пренос до разпределителната мрежа, като за целта ще бъде упълномощен за съответните действия от Възложителя.
Избор на дост. на нетна акт. ел. енергия, координатор на балан. група за средно напр. и адм. на р-дите за пренос и достъп за струк. на МВР, обслужвани от ДУССД на терит. на„ЧЕЗ Разпределение България“ АД
Обособена позиция №: 2
Избор на доставчик на нетна активна електрическа енергия, координатор на балансираща група за средно напрежение и администриране на разходите за пренос и достъп за структури на МВР, обслужвани от ДУССД на територията на „ЧЕЗ Разпределение България“ АД. Прогнозното количество за двугодишен период на активна електрическа енергия — 10 471 000 кВт/ч. Количествата консумирана електрическа енергия на ниво средно напрежение от структурите на МВР, обслужвани от ДУССД за една календарна година, разпределени по месеци за периода от 1.1.2016 г. до 31.12.2016 г., са посочени в Приложение № 2а към техническата спецификация за обособена позиция № 2.
Възложителяt възлага, а Изпълнителяt приема да извърши пълна процедура по регистриране на свободния пазар на електроенергия на обектите на Възложителя, като от негово име и за негова сметка извърши всички действия за получаване на достъп и пренос до разпределителната мрежа, като за целта ще бъде упълномощен за съответните действия от Възложителя.
Избор на дост. на нетна акт. ел. енергия, координатор на балан. група за ниско напр. и адм. на р-дите за пренос и достъп за струк. на МВР, обслуж. от ДУССД на терит. на „Електроразпределение Юг“ ЕАД
Обособена позиция №: 3
Избор на доставчик на нетна активна електрическа енергия, координатор на балансираща група за ниско напрежение и администриране на разходите за пренос и достъп за структури на МВР, обслужвани от ДУССД на територията на „Електроразпределение Юг“ ЕАД. Прогнозното количество за двугодишен период на активна електрическа енергия — 2 303 000 кВт/ч. Количествата консумирана електрическа енергия на ниво ниско напрежение от структурите на МВР, обслужвани от ДУССД за една календарна година, разпределени по месеци за периода от 1.1.2016 г. до 31.12.2016 г., са посочени в Приложение № 3а към техническата спецификация за обособена позиция № 3.
Избор на дост. на нетна акт. ел. енергия, координатор на балан. група за ниско напр. и адм. на р-дите за пренос и достъп за струк. на МВР, обслуж. от ДУССД на терит. на „Енерго-Про Мрежи“ АД
Обособена позиция №: 4
Избор на доставчик на нетна активна електрическа енергия, координатор на балансираща група за ниско напрежение и администриране на разходите за пренос и достъп за структура на МВР, обслужвана от ДУССД на територията на „Енерго-Про Мрежи“ АД. Прогнозното количество за двугодишен период на активна електрическа енергия — 486 300 кВт/ч. Количествата консумирана електрическа енергия на ниво ниско напрежение от структурата на МВР, обслужвана от ДУССД за една календарна година, разпределени по месеци за периода от 1.1.2016 г. до 31.12.2016 г., са посочени в Приложение № 4а към техническата спецификация за обособена позиция № 4.