Обявление за възложена поръчка – комунални услуги
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Правно основание:
Директива 2014/25/ЕС
Раздел І: Възложител
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на активна електроенергия високо и средно напрежение
Референтен номер: 200-083
II.1.2)Основен CPV код09310000 Електрическа енергия
II.1.4)Кратко описание:
Предметът на поръчката включва регулярни доставки на активна електроенергия високо напрежение за КС „Вълчи дол“ и КС „Полски Сеновец“ и активна електроенергия средно напрежение за КС „Кардам“, КС „Провадия“, КС „Лозенец“, КС „Странджа“, КС „Ихтиман“, КС „Петрич“ и ПГХ „Чирен“, собственост на „Булгартрансгаз“ ЕАД, осигуряване на услуга по прогнозиране на потреблението, както и изготвяне на графици от координатора на балансиращата група, подаването им, коригиране при необходимост на подадените графици, отговорност за балансиране и всички дейности свързани с участие в свободния пазар на електроенергия на възложителя. Подробна информация е представена в документацията за участие в процедурата.
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове09310000 Електрическа енергия
65310000 Разпределение на електрическа енергия
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Предметът на поръчката включва:
— регулярни доставки на активна електроенергия високо напрежение за КС „Вълчи дол“ и КС „Полски Сеновец“ и активна електроенергия средно напрежение за КС „Кардам“, КС „Провадия“, КС „Лозенец“, КС „Странджа“, КС „Ихтиман“, КС „Петрич“ и ПГХ „Чирен“, собственост на „Булгартрансгаз“ ЕАД, с общо прогнозно количество в размер на 20 000 мВтч. Възложителят не се ангажира с пълното консумиране на посоченото количество електроенергия,
— осигуряване на услуга по прогнозиране на потреблението,
— изготвяне на графици от координатора на балансиращата група, подаването им, коригиране при необходимост на подадените графици, отговорност за балансиране и всички дейности, свързани с участие в свободния пазар на електроенергия на възложителя.
Офертите се изискват с цел покупка от страна на възложителя на електроенергията, предмет на поръчката.