Bekendtgørelse om indgåede kontrakter
Resultat af udbudsproceduren
Retsgrundlag:
Forordning (EU, Euratom) nr. 2018/1046
II.1)Udbuddets omfang
II.1.1)Betegnelse:
Udrulning af europæisk overvågning af biodiversiteten i landbrugslandskaber (EMBAL)
Sagsnr.: ENV/2021/OP/0016
II.1.2)Hoved-CPV-kode90700000 Tjenester på miljøområdet
II.1.4)Kort beskrivelse:
Der mangler i øjeblikket fyldestgørende data om biodiversitetens tilstand på landbrugsarealerne i EU på grund af manglende systematisk in situ-overvågning. Formålet med denne kontrakt er at gennemføre EMBAL-feltundersøgelsen i alle EU-lande med henblik på at dække vidensmanglerne. Dette vil gøre det muligt at fastlægge grundlaget for biodiversitet i landbrugsområder på EU-plan.
II.1.6)Oplysninger om delkontrakterKontrakten er opdelt i delkontrakter: nej
II.2)Beskrivelse
II.2.2)Supplerende CPV-kode(r)90700000 Tjenester på miljøområdet
II.2.4)Beskrivelse af udbuddet:
Udrulning af europæisk overvågning af biodiversiteten i landbrugslandskaber (EMBAL).
Hankelepingu sõlmimise teade
Õiguslik alus:
Määrus (EL, Euratom) nr 2018/1046
I osa: Hankija
II.1)Hanke kogus või ulatus
II.1.1)Nimetus:
Euroopa põllumajandusmaastike bioloogilise mitmekesisuse seire kava (EMBAL)
Viitenumber: ENV/2021/OP/0016
II.1.2)CPV põhikood90700000 Keskkonnateenused
II.1.4)Lühikirjeldus:
ELi põllumajandusmaa bioloogilise mitmekesisuse kohta puuduvad praegu kindlad andmed, sest puudub süstemaatiline kohapealne seire. Käesoleva lepingu eesmärk on korraldada teadmiste puudujääkide katmiseks EMBALi väliuuring kõigis ELi riikides. See võimaldab luua ELi tasandil põllumajanduspiirkondade bioloogilise mitmekesisuse lähtealuse.
II.1.6)Teave osade kohtaHankeleping on jaotatud osadeks: ei
II.2)Kirjeldus
II.2.2)CPV lisakood(id)90700000 Keskkonnateenused
II.2.4)Hanke kirjeldus:
Euroopa põllumajandusmaastike bioloogilise mitmekesisuse seire kava (EMBAL).
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu
Iepirkuma procedūras rezultāti
Juridiskais pamats:
Regula (ES, Euratom) Nr. 2018/1046
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Programmas “Lauksaimniecības ainavu bioloģiskās daudzveidības monitorings Eiropā (EMBAL)” ieviešana
Atsauces numurs: ENV/2021/OP/0016
II.1.2)Galvenās CPV kods90700000 Vides pakalpojumi
II.1.4)Īss apraksts:
Nav datu par bioloģiskās daudzveidības stāvokli lauksaimniecības ainavās ES, jo trūkst sistemātiska in situ monitoringa. Šā līguma mērķis ir vadīt EMBAL lauka apsekojumus visās ES valstīs, lai aizpildītu trūkumus zināšanās. Tas nodrošinās bioloģiskās daudzveidības bāzes izveidi lauksaimniecības ainavās ES līmenī.
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: nē
II.2)Apraksts
II.2.2)Papildu CPV kods(-i)90700000 Vides pakalpojumi
II.2.4)Iepirkuma apraksts:
Programmas “Lauksaimniecības ainavu bioloģiskās daudzveidības monitorings Eiropā (EMBAL)” ieviešana.