Dienstleistungen - 78559-2023
Polen-Staszów: Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
2023/S 027-078559
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Dienstleistungen
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Staszów w roku 2023
Referenznummer der Bekanntmachung: SA.270.71.2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tj. z dnia 10 marca 2022 r. (Dz.U. z 2022 r. poz. 672) – : „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz szkółkarstwa i nasiennictwa, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Staszów w roku 2023.
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Wykonywanie usług leśnych z zakresu szkółkarstwa i nasiennictwa
Los-Nr.: Pakiet nr VIII
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
77211300 Rodung
77211500 Baumpflege
77211600 Aussaat von Baumsamen
77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft
77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft
77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Badanie zapędraczenia gleby - dół o objętości 0,5 m3 SZT 155,00
Spulchnianie gleby na międzyrzędach opielaczem wielorzędowym AR 5 000,00
Spulchnianie gleby AR 2 130,00
Bronowanie AR 2 250,00
Orka pełna AR 2 260,00
Wyorywanie i podcinanie sadzonek ciągnikowym wyorywaczem klamrowych AR 170,00
Wyorywanie lub podcinanie sadzonek ciągnikowym podcinaczem sekcyjnym AR 320,00
Wyrównywanie powierzchni włóką AR 920,00
Wałowanie pełnej orki - jednokrotne AR 1 230,00
Wyciskanie rządków siewnych lub wyciskanie szpar AR 310,00
Spulchnianie gleby na międzyrzędach - dla DB i BK również w okresie wschodów AR 240,00
Spulchnianie gleby na międzyrzędach w okresie wschodów motyką. AR 300,00
Nawożenie mineralne w sadzonkach -wykonywane ręcznie AR 360,00
Opryskiwanie szkółek opryskiwaczem ciągnikowym HA 62,00
Pielenie w rzędach lub pasach - dla Db i Bk również w okresie wschodów AR 3 400,00
Pielenie w rzędach lub pasach w okresie wschodów AR 30,00
Osłona szkółki przed ujemnymi wpływami atmosferycznymi AR 1 400,00
Wyjęcie 2-3 latek TSZT 238,00
Wyjęcie materiału 4-5 letniego TSZT 431,00
Załadunek lub rozładunek sadzonek - 2-3 latek TSZT 192,00
Załadunek lub rozładunek sadzonek - 4-5 latek TSZT 345,00
Siew nasion drobnych AR 12,00
Siew nasion AR 300,00
Wygrabianie powierzchni z korzeni i pozostałości drzewnych AR 270,00
Wiązanie sadzonek w pęczki i etykietowanie TSZT 537,00
Wykonanie termoterapii żołędzi KG 15 000,00
Prace godzinowe ręczne (8% VAT) H 909,00
Prace wykonywane ciągnikiem (8% VAT) H 108,00