Építési beruházás - 80380-2019
Magyarország-Budapest: Teljes vagy részleges magas- és mélyépítési munka
2019/S 036-080380
Tájékoztató a szerződés módosításáról
Szerződés/koncesszió módosítása az érvényességi ideje alatt
Jogalap:
2014/24/EU irányelv
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Keretmegállapodás az ajánlatkérő hatáskörébe utalt, a KEHOP 2. prioritás keretében megvalósítandóberuházások megvalósítására az észak-magyarországi térségben
II.1.2)Fő CPV-kód
45200000 Teljes vagy részleges magas- és mélyépítési munka
II.2)Meghatározás
II.2.1)Elnevezés:
II.2.2)További CPV-kód(ok)
45240000 Vízi létesítmények építése
45247130 Vízvezeték építése
45232100 Vízvezeték-építés járulékos munkája
45232400 Szennyvízcsatorna építése
45232410 Csatornahálózat építése
45232411 Szennyvízcsővezeték építése
45232420 Szennyvíztisztító építése
45232150 Vízelosztó csővezetékkel kapcsolatos munka
45232151 Vízvezeték-felújítással kapcsolatos építési munkák
45231300 Víz- és szennyvízvezetékek építése
45233223 Úttest újraburkolása
45233228 Útburkolat építése
45232423 Szennyvízszivattyú-állomás építése
45252100 Szennyvíztisztító mű építési munkái
45252127 Szennyvízkezelő mű építési munkái
45252130 Szennyvíztelepi berendezések
45252126 Ivóvízkezelő mű építési munkái
45252210 Víztisztító üzem építési munkái
45252140 Iszapvíztelenítő mű építési munkái
39350000 Szennyvíztisztító telepi berendezések
71320000 Mérnöki tervezési szolgáltatások
71322000 Mély- és magasépítési kivitelezéssel kapcsolatos mérnöki tervezési szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése a szerződéskötés időpontjában:
A Kormány az Európai Unió vagy más nemzetközi szervezet felé vállalt kötelezettséggel összefüggő, a 2007-2013 programozási időszakban a Kormány által a nemzeti fejlesztési miniszter hatáskörébe utalt beruházások, valamint a 2014-2020 programozási időszakban a szennyvízelvezetési és -tisztítási, a hulladékgazdálkodási és az ivóvízminőség-javító beruházások megvalósításáról szóló 339/2014. (XII. 19.) rendeletében Ajánlatkérő feladatai közé utalja többek között a szennyvízelvezetési és -tisztítási beruházások megvalósításához szükséges közbeszerzési eljárások lebonyolítását.
Ennek megfelelően a jelen közbeszerzési eljárás második részének tárgya: „Vállalkozási szerződés a KEHOP-2.2.2-15-2016-00090 azonosító számú projekt Eger Város szennyvízcsatorna-hálózatának fejlesztése és a szennyvíztisztitó telep korszerűsítése, a FIDIC Sárga Könyv feltételei szerint”
A kivitelezés főbb tájékoztató jellegű mennyiségei az alábbiak:
Kivitelezés tájékoztató mennyiségei Eger
Szennyvízcsatorna hálózat építése
Házi bekötések száma (db) 163
Gravitációs gerincvezeték hossza (m) 4 747
Nyomóvezeték hossza (m) -
Közterületi átemelő (db) -
Közterületi átemelőből új építés (db) -
Közterületi átemelőből felújítás (db) -
Hálózatrekonstrukció (m) 4 150
Szennyvíztelep építése/fejlesztése
Meglévő szennyvíztisztító telep technológiai fejlesztése, korszerűsítése
Szennyvíztisztító telep helye Eger, 9841 hrsz.
Tervezett tisztítási (biológiai) kapacitás (LE) 78 779
Tervezett hidraulikai kapacitás (m3/nap) 19 700
A projekt célja a meglévő szennyvíztisztító telep fejlesztése, ezen belül az iszapkezelés kiépítése biogáz hasznosítással. A szennyvízgyűjtő-, elvezető hálózat létesítése c. feladatok keretében Ajánlatkérő összesen 163 db ingatlan/társasházi lakás új, támogatott házi bekötés létesítését várja el Eger város olyan területein, ahol korábban nem épült ki szennyvízcsatorna és biztosított annak csatlakozása a meglévő szennyvízcsatorna hálózathoz.
Részleteket a műszaki leírás tartalmazza.