Zadovoljstvo nam je najaviti da će nova verzija portala TED početi s radom 29. siječnja 2024. (okvirni datum – još nije potvrđen). Zanimaju vas nove funkcionalnosti, poboljšanja i učinak na korisnike? Pročitajte naš članak i saznajte više o glavnim promjenama i novim funkcijama.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
U tijeku su prijave za četvrtu radionicu za ponovne korisnike podataka s TED-a, koja će se održati 14. prosinca 2023.
Radovi - 80574-2022
Hrvatska-Zagreb: Građevinski radovi na hidroelektrani
2022/S 031-080574
Obavijest o dodjeli ugovora – sektorska nabava
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Rekonstrukcija proizvodnih jedinica HE Varaždin
Referentni broj: 27-V-3/21
II.1.2)Glavna CPV oznaka
45251120 Građevinski radovi na hidroelektrani
II.1.4)Kratak opis:
II.1.6)Podaci o grupama
Ovaj ugovor podijeljen je na grupe: ne
II.2)Opis
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a
II.2.4)Opis nabave: