II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa łożysk do Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A.
Referenznummer der Bekanntmachung: 702200001
II.1.2)CPV-Code Hauptteil44440000 Lager
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. (Dz.U. poz. 2019 ze zm.), zwanej dalej ustawą Pzp.
Zamówienie obejmuje dostawę łożysk tocznych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania prawne i parametry techniczno-użytkowe określono w SWZ. W niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między zamawiającym a wykonawcami, w szczególności składanie ofert, JEDZ oraz dokumentów i oświadczeń, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Oferty wraz z załącznikami oraz JEDZ, pod rygorem nieważności, sporządza się w postaci elektronicznej i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)44440000 Lager
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
ŁOŻYSKA TOCZNE KULKOWE PRODUKCJI SKF
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 2
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 3
ŁOŻYSKA TOCZNE WALCOWE PRODUKCJI SKF
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 4
ŁOŻYSKA TOCZNE BARYŁKOWE PRODUKCJI SKF
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 5
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 6
ŁOŻYSKA TOCZNE STOŻKOWE PRODUKCJI SKF
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 7
ŁOŻYSKA TOCZNE KULKOWE PRODUKCJI FAG
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 8
ŁOŻYSKA TOCZNE WALCOWE PRODUKCJI FAG
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 9
ŁOŻYSKA TOCZNE BARYŁKOWE PRODUKCJI FAG
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 10
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 11
ŁOŻYSKA TOCZNE STOŻKOWE PRODUKCJI FAG
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 12
ŁOŻYSKA TOCZNE PRODUKCJI TIMKEN
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 13
ŁOŻYSKA TOCZNE PRODUKCJI BBC-R
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 14
ŁOŻYSKA TOCZNE PRODUKCJI FŁT-IMPEX
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 15
ŁOŻYSKA TOCZNE PRODUKCJI CX
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 16
ŁOŻYSKA TOCZNE PRODUKCJI ZNL
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 17
ŁOŻYSKA TOCZNE PRODUKCJI ISB
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 18
ŁOŻYSKA TOCZNE PRODUKCJI ZVL
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 19
ŁOŻYSKA TOCZNE PRODUKCJI MPZ