Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Usluga organizacije javnih događanja i oglašavanja u okviru projekta Jadro - izvor života
Referenznummer der Bekanntmachung: 01/22
II.1.2)CPV-Code Hauptteil79341000 Werbedienste
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Nabava usluga organizacije javnih događanja i oglašavanja provodi se u sklopu projekta Jadro - izvor života sufinanciranog iz sredstava Europskog fonda za regionalni razvoj
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 307 200.00 HRK
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)79341000 Werbedienste
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Predmetna nabava obuhvaća organizaciju javnih događanja i oglašavanja u okviru projekta Jadro - izvor života, sukladno Dokumentaciji o nabavi.