С удоволствие съобщаваме, че новата версия на портала TED ще започне да функционира на 29.01.2024 г. (датата е ориентировъчна - очаква се потвърждение!) Искате ли да научите за новите функции, подобренията и въздействието върху потребителите? Вижте нашата статия и научете повече за основните промени и нови функции.
Има проблеми с показването на обявленията въз основа на електронните формуляри. Работим по тяхното отстраняване. Междувременно, моля, вижте нашата специална страница за повече информация и насоки.
Можете да се регистрирате за нашия 4-и семинар с повторни ползватели на данни от TED, който ще се проведе на 14 декември 2023 г.
Строителство - 82152-2020
България-Пловдив: Строителни и монтажни работи по общо изграждане на научноизследователски центрове
2020/S 035-082152
Поправка
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Изпълнение на СМР за изграждане на обект „Център за растителна системна биология и биотехнологии в УПИ II-540.1208 от кв. 27 — нов, по плана на ЖР „Тракия“, гр. Пловдив, община Пловдив“
II.1.2)Основен CPV код
45214600 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на научноизследователски центрове
II.1.4)Кратко описание:
Предвижда се да бъде изграден нов център за растителна системна биология и биотехнологии в УПИ II-540.1208, обществено и делово обслужване от кв. 27 — нов (кв.1 — стар, ж. гр. А-7,8), по плана на ЖР „Тракия“, гр. Пловдив, община Пловдив. Категорията на строежа е трета съгласно издадено разрешение за строеж № 153/19.6.2019 г. Предвидените в инвестиционния проект строително-монтажни работи за изпълнение на строежа се разделят в 8 подобекта. Пълната разгъната застроена площ на сградите, включително оранжериите, възлиза на 10 032,93 кв. м, а застроената площ е 7 122,34 кв. м. Извън тези площи в парцела са предвидени:
— паркинг за 120 автомобила с площ 2 865,31 кв. м,
— благоустрояване с водна площ с площ 1 759,44 кв. м.
Общата площ на парцела, предложен за реализация на разработката, е 23 447 кв.м.
Пълно описание на предмета на поръчката се съдържа в техническата спецификация, одобрения технически инвестиционен проект и разрешение за строеж — приложения към документацията за участие в процедурата.
Раздел VІ: Допълнителна информация